Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Влада, Топ-5 Мер Ладижина та депутати Ладижинської міської ради зневажливо поставилися до Героя Майдану

Мер Ладижина та депутати Ладижинської міської ради зневажливо поставилися до Героя Майдану

В середу 27 серпня в сесійні залі Ладижинської міської ради відбувся неприємний інцендент.
По закінченні сесії, після того, як прозвучав Державний Гімн України, Микола Пасічник відомий своїми героїчними вчинками на Майдані, своїм патріотизмом та любов’ю до України, попросив у присутніх декілька хвилин уваги. За його словами, він хотів виступити під час сесії, але міський голова Валерій Коломєйцев не надав йому такої можливості.
- Шановні я попрошу вас не розходитися! – звернувся Микола Пасічник до присутніх. - Я хочу висловитися від імені всіх патріотів, як Ладижина так і всіх українців. Я не для себе, це для ваших дітей та онуків, для майбутнього нашої країни.
Я хотів винести на сесію одне питання. Ми вже провели в останню путь першого загиблого Героя України нашого земляка ладижинця Сергія Майбороду. Моя пропозиція - я багато говорив з людьми та місцевими депутатами з приводу того, щоб перейменувати вулицю Леніна, але мені сказали, що це нереально і на це потрібні дуже великі затрати. Але, вважаю що школу, де навчався наш Герой ми можемо назвати його ім’ям та назвати її школою імені Сергія Майбороди. Меру нашому це байдуже, але ж вам не байдуже?


Але, ні депутати, ні міський голова не забажали слухати Миколу Пасічника, продовжуючи розходитись та обговорювати свої справи і виказуючи цим свою неповагу до Героя Майдану, до тої інформації, яку він намагався донести до людей і навіть просто до літнього чоловіка.
1873_img_1061.jpg (80.08 Kb)9971_img_1063.jpg (85.87 Kb)8332_img_1064.jpg (97.5 Kb)
28 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 980 Коментарів: 10
Написав: nina 28.08.2014 - 22:04
УПЫРИ!!!!!
Написав: Pyatkovskiy 28.08.2014 - 22:46
Ну и что! Ни один депутат из 35 не мог во время сессии предложить включить проект данного решения в повестку дня. Или хотя бы поставить на голосование предоставление слова продолжительностью 3-5 минут.
Я понимаю, что решение сыровато и требует обсуждения, возможно даже общественных слушаний, что переименование может и сложно, но возможно установить на школе мемориальную доску.
И где были оппозиционные депутаты, ездившие на майданы и горячо выступающие на площади Ладыжина? Почему они не сделали ничего, для понятия этого вопроса или им герои уже не нужны, ни живые, ни мёртвые!?
И почему обязательно герою майдана!? Депутаты не пожелали выслушать, старого человека, просто жителя нашего города, своего избирателя. Причём тут майданы или другие заслуги! А простых ладыжинцев не нужно уважать и прислушиваться к их мнению?
Написав: nina 29.08.2014 - 09:06
Не нужно, Влад, никого не нужно выслушивать и уже давно никто никого не выслушивает,уже 14 лет. Есть главный который имеет правого говорить, а все остальные должны его слушаться. Я всё время тебе об этом твержу. А ты мне всё пытаешься доказать, что ДОЛЖНЫ. Никто никому ничего не должен, пока такая власть есть на всех уровнях.Вурдалаки и упыри при власти. И плевать они хотели на наше с тобой мнение,
Partizan
Написав: Partizan 29.08.2014 - 09:51
А тут підтримаю Влада. Дійсно, де були опозиційні депутати? Депутатів-ахметівців і провладних депутатів не рахуємо. Але ще залишаються вроді як порядні депутати. Чому вони не підтримали Пасічника? Чому вони не підтримали намагання Пасічника під час сесії виступити? Чому не стали поруч з ним під час його намагання довести свою думку після сесії? Судячи з фотографій, то Пасічника підтримала пані Данилівська. Пані Галина, низький Вам уклін. Ви більш гідні бути депутатом. І ще одне запитання, в якій формі запрошенні просят надати їм слово? І в якій формі їм надають або відмовляють у виступі?
Написав: nina 29.08.2014 - 10:30
Головний опозиційний депутат на даний час в розумінні Влада-це Магера. Він же (Магера) і возив пана Псічніка на Майдан в той, час коли з ним (Пасічником) трапилися ті події в якіх він постраждав. Але наш великий "ОПОЗИЦІОНЕР"- ані пари з вуст? А Данилівська не підтримувала, а набирала "картінкі" для своїх передач, вона за це гроші з бюджету отримує.
Написав: Pyatkovskiy 29.08.2014 - 11:07
Partizan, Одному депутату достаточно было встать и сказать, что в сессионном зале присутствует такой то гражданин и он хочет выступить перед нами по такому то поводу, если никто не возражает то прощу предоставить ему несколько минут. Как правило это происходило так, предсидательствующий на сессию мер или секретарь совета спрашивал: "НЕ ВОЗРАЖАЕМ"; ответ:" НЕ ВОЗРАЖАЕМ "; и никто не ставил даже вопрос на голосование, сразу предоставлялось слово.
А если по всем правилам, то когда утверждалась повестка дня, депутаты могли предложить внести в повестку дня следующий вопрос и за это нужно проголосовать простым большинством. Когда подойдёт очередь этого пункта то Пасчник мог стать ( по украинский " співдоповідачем ") или повторить выше указанную процедуру.
На сколько мне известно никогда никому не отказывали в выступлении, но даже если и так, то они могли просить организовать по этому вопросу общественные слушанья.
Может Пасечник ни с кем не советовался и никому ничего не говорил, а решил так сказать с голоса что то предложить в конце, то это совсем другое. Если сессия закрыта, то никто не обязан задерживаться и его слушать в ущерб личному времени, хотя это спорный вопрос, они всё же народные избранники.
И Пасечник мог написать официально письмо меру и получить в законом определённый строк , если не ошибаюсь 30 дней, ответ.
Но тогда я не пойму такого громкого названия этой статьи и попробую спросить у кого то из депутатов мотивацию из поведения.Вы к стати тоже можете это сделать.
aleksandr
Написав: aleksandr 27.09.2014 - 10:55
Partizan, A чого-це "кімнатний партизан" сюди примазуеться ... Партизан , ти ж себе в груди стукав та в АТО збирався ... Кишка тонка ?! Їдь тобі ж треба "УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ" ОТРИМАТИ...ПИШИ СВОЕ ПРИЗВІЩЕ... А ТО Я ОПРИЛЮДНЮ ЙОГО... БЕЗБАШИННИЙ ТАНК, БЕЗГОЛОВИЙ ПАРТИЗАН ,ПОДОБАЕТЬСЯ НІК - А ТО КРАСИВИМИ НІКАМИ ПРИКРИВАЕШСЯ ... І ІЩЕ , ПОЗНІМАЙ З МАШИНИ УКРАЇНСЬКІ ПРАПОРЦІ - ТОБІ КРАЩЕ З ГЕОРГІЕВСЬКИМИ СТРІЧККАМИ ЇЗДИТИ ЧИ ТРИКОЛОРОМ...
aleksandr
Написав: aleksandr 27.09.2014 - 12:45
Protcenko, Мені автомат не довіряють - не дай боже владу начну стріляти... А взагалі мені 54 р. В такому віці беруть тільки спецов ... Але повір мені , якщо треба то піду в партизани - путлерівські танки не пройдуть !!!
Написав: OstapBender 27.09.2014 - 13:52
Protcenko, бачу тебе і тебе не взяли. Хоча такого лося, як ти першим треба було брати, он на українських харчах таку репу від"їв..
Написав: Protcenko 28.09.2014 - 19:22
victoria, Адміністрація сайту !!! Прошу звернути вашу увагу на те що хтось підібрав пороль для входу під моїм ім'ям на цей ресурс !!! Чому ви не забезпечуєте безпеку на сайті? Або ви це робите вибірково ?!

Зайдіть в свій акаутн і змініть пароль. Чи краже буже заблокувати цей логін? (v)

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль