Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Мер Ладижина просить медиків про допомогу

Мер Ладижина просить медиків про допомогу

Сьогодні, 24 лютого, всіх медиків Ладижинського ТМО було терміново викликано на збори. Невеличкий актовий зал лікарні не міг вмістити всіх присутніх - люди сиділи, стояли в проході і навіть в коридорі.
Промова мера була короткою. Він нагадав медикам, як він боровся з медичною реформою, як зберіг лікарню.

Вы мои избиратели и уже четыре раза оказывали мне доверие. По-разному оценивают мою работу. Кто-то положительно оценивает ее, кто-то отрицательно. Я вышел из Партии регионов 20 января и советовал членам городского совета выйти из Партии регионов. По событиям в стране и горисполком и я лично считаю однозначно - вина конфликта и смерть людей это совокупность противостояния украинцев с украинцами, при этом основная вина конечно же лежала на руководителях Партии регионов, которые управляли страной. Я уверен что они должны были найти выход из положеничя так, чтобы не было войны и чтобы не гибли люди.

На жаль мер забув розповісти про те, що сам відправляв тітушок на Майдан.

Сегодня вопрос ставится таким образом, - продовжив Валерій Іванович, - на площадь выходят 150-200 человек ладижинцев, которые мне ставят ультиматумы и говорять – «Пиши заявление и уходи с работы!», я считаю что 200 человек это не те избиратели, которых я должен слушать. Я пришлел сегодня к вам и прийду сегодня в другие колективы. У меня к вам есть вопрос, ведь для меня принять решение - написать сегодня заявление и уйти в отставку это не трагедия, но я хочу чтобы вы не думали что я сдался!
Что характерно в наших с вами отношениях? Вспомните - все области что есть в Украине и где проводили експеримент по медицине. Ни один район, ни один город из тех, что входили в эту систему експеримента не отказались в него войти. Я тот член бывшей Партии регионов, который ругался с руководителями Партии регионов. Я звонил вчера Григорию Михайловичу Заболотному, спрашивал что мне делать? И он сказал - не должны в Украине избраные люди, путем насилия и запугивания семей, писать заявление и уходить. Я заканчиваю свое выступление следующим образом - скажите мне слушать этих людей на площади? А люди там разные - есть такие кто поддерживал Партию регионов. Потому ненужно искать то, что у человека было формально нужно смотреть то, что было натурально. Вы колектив медиков, у нас с вами что-то получалось что-то не получалось, но я уверен что было больше хорошого чем плохого.
Я прошу путем голосования, для того чтобы я для себя принял решение, подымите пожалуйста руки - кто за то чтобы я продолжил работать до законных выборов?

Всі медичні працівники одноголосно підтримали мера і висловили свою підтримку щодо подальшого обіймання посади міського голови Валерієм Коломєцевим. При цьому мер не зміг стримати сліз. Він подякував медикам за підтримку і попросив прийти всіх до міської ради на 16.30 для підтримки. Після цього він вийшов з залу.
Перед присутніми також виступили – голова ладижинської партії «Батьківщина» Людмила Головашич та Герой Київського автомайдану Ярослав Станкевич.
Вони звернулися до присутніх з проханням не йти на угоди зі своєю совістю, та не забувати, що люди які полягли на Майдані віддали своє життя за краще майбутнє нашої України.
0995_dscn1376.jpg (61.77 Kb)1405_dscn1377.jpg (77.55 Kb)6878_dscn1378.jpg (66.39 Kb)60_img_0596.jpg (99.25 Kb)8687_img_0593.jpg (50.63 Kb)4285_img_0597.jpg (74.66 Kb)9633_img_0598.jpg (73.43 Kb)6125_img_0599.jpg (79.97 Kb)5083_img_0601.jpg (68.11 Kb)7054_img_0600.jpg (62.87 Kb)3179_img_0602.jpg (55.8 Kb)0371_img_0603.jpg (87.14 Kb)
24 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1332 Коментарів: 3
Написав: Sandra 26.02.2014 - 02:50
Медики, бачила вас на площі, як ви кричали "ганьба" гімну України. Ганьба - це ви, лікувати не вмієте, а хабарі берете добрі. Мені було дуже огидно дивитися на вас. Я думаю, що до вас також дійде черга за ХАБАРНИЦТВО та продажні шкури за 1кг. гречки та палку ковбаси від мера. ГАНЬБА.
Написав: Чудо 26.02.2014 - 13:36
Нещодавно звільнена Юлія Тимошенко - «зцілилася».
Всього кілька днів тому Юлія
Володимирівна не могла стояти, навіть перед
«Майданівців» вона з'явилася в
інвалідному візку. Але варто було їй опинитися
в посольстві США в Києві, сталося диво -
вона встала і пішла ...
Написав: ВасЫль 26.02.2014 - 18:49
Sandra ганьба це ти! Вали лікуйся в "Шаріте", як робить відьмочка з косою. Вони кричали не гімну, вони кричали ГАНЬБА тому гнебному рішенню яке було прийняте. Спочатку прийняли, а потім - "давайте обговорювати хоч до ранку", але регламент - 1а хвилина. Болтологія. Зараз коли підуть затримки з виплатою пенсій і зарплат для "бюджетників", ось тоді і побачимо чого варті ті, хто примазавшись до майдану, хоче помститися легітимно обраному меру за колишні образи і ще й дістатися до "корита" під шумок.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль