Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Мер Ладижина проігнорував День Конституції

Мер Ладижина проігнорував День Конституції

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1032_mr2.jpg
27 червня в Ладижині, в Будинку культури «Прометей» відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 18-ої річниці Конституції України.
Про це повідомляється на офіційному сайті Ладижинської міської ради.
В урочистостях взяли участь жителі міста, представники Ладижинської міськради, підприємств, установ та організацій. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
За високий професіоналізм, сумлінну і плідну працю та з нагоди 18-ої річниці Конституції України кращі працівники установ, підприємств та організацій міста були нагороджені почесними грамотами та грошовими преміями.
По завершенні урочистої частини відбувся святковий концерт «Талантами славиться край - Ладижина розмай», присвячений Дню Конституції України.
На жаль, мер Ладижина Валерій Коломєйцев проігнорував захід, обмежившись привітанням ладижинців з важливим державним святом надрукованим в комунальній газеті.
1 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 684 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль