Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Мер Ладижина проігнорував День Конституції

Мер Ладижина проігнорував День Конституції

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1032_mr2.jpg
27 червня в Ладижині, в Будинку культури «Прометей» відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 18-ої річниці Конституції України.
Про це повідомляється на офіційному сайті Ладижинської міської ради.
В урочистостях взяли участь жителі міста, представники Ладижинської міськради, підприємств, установ та організацій. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
За високий професіоналізм, сумлінну і плідну працю та з нагоди 18-ої річниці Конституції України кращі працівники установ, підприємств та організацій міста були нагороджені почесними грамотами та грошовими преміями.
По завершенні урочистої частини відбувся святковий концерт «Талантами славиться край - Ладижина розмай», присвячений Дню Конституції України.
На жаль, мер Ладижина Валерій Коломєйцев проігнорував захід, обмежившись привітанням ладижинців з важливим державним святом надрукованим в комунальній газеті.
1 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 734 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль