Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Мер Ладижина подарував дітям свято

Мер Ладижина подарував дітям свято

19 грудня в місті Ладижині відбулися святкові заходи з нагоди Дня Святого Миколая.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
В чудотворний день, День Святого Миколая, ми розпочинаємо святкування новорічних свят та готуємось до Різдва Христового. У ці дні панує особливий настрій, і в душі всі в очікуванні чогось приємного та гарного.
Немає дитини, яка б у цей день не очікувала чогось надзвичайного, і це видно по дитячих очах. В цей день вони очікують здійснення мрій.
Хочеться, щоб в нашому житті більше було позитивних моментів та змін, щоб кожен день приносив радість.
До хворих дітей, які перебували на лікуванні в Ладижинській ТМО, за дорученням міського голови завітав заступник міського голови Олександр Ткачук. Він побажав міцного здоров’я та вручив всім хворим малюкам солодкі подарунки та іграшки
Вже традиційно до Дня Святого Миколая за дорученням міського голови Валерія Івановича Коломєйцева в сесійній залі відбулося свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів, піклувальників, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та дітей, сім’ї, яких перебувають в складних життєвих обставинах.
82 дітлахів окрім новорічних подарунків отримали також запрошення на ялинку міського голови в ПК «Прометей», де вони приймуть участь у новорічному святі та отримають солодкі подарунки.
20 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 456 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль