Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Мер Ладижина подарував дітям свято

Мер Ладижина подарував дітям свято

19 грудня в місті Ладижині відбулися святкові заходи з нагоди Дня Святого Миколая.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
В чудотворний день, День Святого Миколая, ми розпочинаємо святкування новорічних свят та готуємось до Різдва Христового. У ці дні панує особливий настрій, і в душі всі в очікуванні чогось приємного та гарного.
Немає дитини, яка б у цей день не очікувала чогось надзвичайного, і це видно по дитячих очах. В цей день вони очікують здійснення мрій.
Хочеться, щоб в нашому житті більше було позитивних моментів та змін, щоб кожен день приносив радість.
До хворих дітей, які перебували на лікуванні в Ладижинській ТМО, за дорученням міського голови завітав заступник міського голови Олександр Ткачук. Він побажав міцного здоров’я та вручив всім хворим малюкам солодкі подарунки та іграшки
Вже традиційно до Дня Святого Миколая за дорученням міського голови Валерія Івановича Коломєйцева в сесійній залі відбулося свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів, піклувальників, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та дітей, сім’ї, яких перебувають в складних життєвих обставинах.
82 дітлахів окрім новорічних подарунків отримали також запрошення на ялинку міського голови в ПК «Прометей», де вони приймуть участь у новорічному святі та отримають солодкі подарунки.
20 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 407 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль