Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Интервью Мер Ладижина пішов у відставку чи у відпустку?

Мер Ладижина пішов у відставку чи у відпустку?

Як вже повідомлялося, 24 лютого, мер Ладижина Валерій Коломєйцев написав заяву про відставку. В цей же день, о 17.00, в Ладижині відбулася відкрита позачергова 29 сесія Ладижинської міської ради на якій взяли до відома заяву мера.
На жаль, мер так і не виступив перед людьми і нічого їм не пояснив, а лише поспіхом вийшов з приміщення міськради, сів в автомобіль та уїхав. Хоча в цей час, перед міською радою зібралося кілька тисяч містян.
ГО «Ладижинська громадська рада» вирішила прояснити ситуацію щодо відставки міського голови та дізнатися які настрої панують в міськраді.
Як виявилося, офіційно мер ще не звільнений, адже вранці 24 лютого він написав заяву на відпустку і лише о 14.00 від нього поступила заява про відставку.
Як розповіла Людмила Бучко тимчасово в.о. міського голови:
- Валерій Іванович зранку, 24 лютого, написав заяву на відпустку. Потім, коли почались ці події і сказали, що тут буде якісь розгром чи побиття, він написав заяву про те, що він добровільно йде у відставку.
Ми ввечері, 24 лютого, взяли заяву до відома, тобто ми не приймали рішення звільнити міського голову. Фактично він у відпустці до 3 березня, адже закон про відпустки ще ніхто не відміняв. Але з 4 березня він вже не працює, це однозначно.

Дату, коли в Ладижині буде призначено позачергові вибори ще не визначено. Людмила Дмитрівна пояснила:
- Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування» ст. 42 п. 2 не пізніше як на 15 день після звільнення міського голови, особа яка на цей час здійснює повноваження міського голови, звертається до Верховної Ради України з клопотанням щодо призначення позачергових виборів міського голови.
Ми вчора зв’язалися з ЦВК і саме пізніше в понеділок, 3 березня, буде направлене подання про призначення дострокових виборів міського голови в місті Ладижин.

Як відомо, зараз є багато бажаючих зайняти місце секретаря міської ради.
- Я думаю що посада секретаря ради, це не та посада за яку треба боротися, - вважає пані Людмила. - І думаю що люди, які зараз працюють у міській раді, повинні працювати тут до виборів. А коли прийде новий міський голова, він вже сам буде формувати собі команду і зможе працювати з чистого листа. Тоді можна буде формувати і новий депутатський корпус, і виконком, і секретаря ради. Я, особисто, хочу щоб до виборів була стабільність.
За словами Людмили Бучко, вона не збирається складати свої повноваження самостійно:
- Я заяви не пишу і працюю згідно закону. Але, якщо більшість депутатів прийме рішення припинити достроково мої повноваження і призначать іншу особу, я передам її всі справи.
Оскільки Людмила Бучко не є юристом, ми звернулися до головного спеціаліста юридичного відділу міської ради Власенко Лілії Володимирівни з проханням прояснити одне питання – чи можна вважати, на сьогодні, що мер склав свої повноваження, чи він просто знаходиться у відпустці.
На жаль, Лілія Володимирівна відмовилася надавати будь-які коментарі з цього приводу, причому у дуже грубій формі. Досить дивно чути від юриста фразу «Не скажу, бо не хочу!». Залишається сподіватися, що з іншими відвідувачами вона поводиться більш чемно. Адже є певні вимоги до спеціалістів що працюють з людьми.
Слід зазначити, що міська рада працює в звичному режимі. Заступник міського голови Ткачук Олександр Миколайович розповів:
- Міський голова подав у відставку. Разом з тим, Ладижинська міська рада, виконавчий комітет та всі служби працюють в звичному режимі, і якщо комусь треба звернутися до нас з тої чи іншої проблеми, то вони можуть це безперешкодно зробити.
Ми вирішили поцікавитися, чи не затримують заробітну платню бюджетникам Ладижина. Ситуацію прояснив перший заступник міського голови Анущенко Павло Дмитрович:
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/6664_dscn1385.jpg

- Хочу повідомити ладижинцям, що у бюджетній сфері, на сьогоднішній день, тобто станом на 28 лютого, заборгованості по заробітній платі немає. Відчувалась певна затримка із проплатою авансу, але на сьогоднішній день він також повністю проплачений.
Мова йде за бюджетну сферу та комунальні підприємства, за які несе повну відповідальність по виплаті заробітної плати виконавчий комітет.

Ми також попросили Павла Дмитровича висловити свою особисту думку щодо ситуації, яка наразі склалася в міській раді та в місті взагалі.
- Моя особиста думка, щодо ситуації що зараз склалася в місті є однозначною і полягає в тому, що на сьогоднішній день, в ці скрутні часи, виконавчий комітет Ладижинської міськради повинен працювати злагоджено, - зазначив Павло Анущенко.
Ми маємо кошти на наших рахунках в Держказначействі, але на жаль, із-за затримок не отримуємо фінансування в повному об’ємі.
І в цей складний час, на мою думку, не має ні логіки, ні будь-якої іншої потреби в тому, щоб змінювати склад виконавчого комітету, переобирати секретаря ради. Адже, Людмила Дмитрівна є фаховим спеціалістом щодо напрямку ведення роботи ради. Я переконаний, що краще за неї в депутатському корпусі немає кандидатури.
Тому прошу громаду заспокоїтись, прошу єднання. Демократичним і законним шляхом є процес воєвиявлення громадян своєї думки під час чергових або позачергових виборів.


9691_img_0688.jpg (95.37 Kb)5882_img_0695.jpg (88.3 Kb)3587_img_0696.jpg (92.71 Kb)4231_img_0698.jpg (66.1 Kb)7513_img_0697.jpg (90.29 Kb)2884_img_0710.jpg (114.21 Kb)
1 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1156 Коментарів: 1
Написав: Оля 1.03.2014 - 15:34
При любом увольнении по собственному желанию или по другим обстоятельствам человек имеет право взять остаток своего законного отпуска. О том, что с 4 марта он уже не работает говориться в статье, то-есть ситуация ясная. Кто сейчас выполняет его обязанности тоже ясно. Ещё спасибо за то что статьи сопровождаете фотографиями. Хотелось бы видеть на сайте информацию о конкретных претендентах на его пост.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль