Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Фото, Топ-5 Ладижинські патріоти на варті нашого спокою

Ладижинські патріоти на варті нашого спокою

22 серпня на захист рубежів рідної держави відправилися двоє наших земляків, серед яких і представник ладижинської самооборони спецназівець Сергій Олійник.
Проводжати хлопців на війну зібралося до сотні людей - рідні, близькі, друзі та небайдужі люди. Звісно, підтримати бойовий дух свого побратима, побажати щасливого путі та неодмінного і вдалого повернення додому прийшли і представники ладижинської самооборони у повному складі.
Сергій Олійник входить до лав Народної самооборони міста Ладижина від самого початку її створення. Завжди брав активну участь у всіх акціях, допомагав збирати кошти для військових, що беруть участь у антитерористичній операції. Але, не зміг сидячи перед екраном телевізора, спокійно спостерігати, як зовнішній ворог наступає на нашу рідну землю. Тож, маючи велике бажання захищати цілісність і соборність України, вирішив особисто, зі зброєю в руках, вирушити на Схід країни.
Сергій без вагань покидає рідну домівку, рідних та близьких і вирушає на виконання свого громадянського обов’язку, виборювати незалежність нашої країни, як справжній син української нації.
- Коли я дізнався про те, що у дев’ятому територіальному батальйоні, який сформований з бійців Вінницької області, служить мій товариш, то відразу вирішив записатися саме у цей батальйон, - розповідає Сергій Олійник. Але, у зв’язку з тим, що їхній штат заповнений, мені запропонували піти у 95-ту аеромобільну бригаду. Я погодився, тож, вирушаю до Житомира.
Заяву на вступ до батальйону я написав ще наприкінці червня, але військові частини не встигають приймати людей – поставити на облік, забезпечення, зареєструвати тощо. Тому, вирушаємо лише сьогодні.

На захист рідної землі Сергій вирушає сповнений рішучості і віри у перемогу.
- Іду захищати своє, рідне. І діти мене підтримують, - зазначає він.
Варто зазначити, що гідно екіпірувати захисників Вітчизни допомогла Ладижинська ТЕС, яка виділила на ці цілі 10 тисяч гривень.
У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина.
Ми переконані в тому, що саме такі хлопці є справжніми патріотами своєї держави та готові ціною своїх вмінь, знань, та інколи життя, захистити нашу Україну.
Бажаємо нашим воякам мужності, витривалості, міцного здоров'я, вірності нашому народу і неодмінно живими і здоровими повернутися додому. Дякуємо нашим хлопцям за те, що борються за нашу країну!
8259_dscn2987.jpg (130.19 Kb)9541_dscn2990.jpg (84.17 Kb)5355_dscn2992.jpg (107.33 Kb)9701_dscn2998.jpg (85.79 Kb)4618_dscn3003.jpg (121.7 Kb)8664_dscn3019.jpg (89.86 Kb)9862_dscn3021.jpg (73.05 Kb)1083_dscn2996.jpg (126.92 Kb)9606_dscn2985.jpg (93.41 Kb)
25 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1071 Коментарів: 3
Написав: nina 25.08.2014 - 15:56
Сергій дуже порядна людина. Шкода, що мало інформації про збори. Я також прийшла б проводити людину на війну. Думаю, що багато хто б долучився до цих проводів.
Partizan
Написав: Partizan 25.08.2014 - 18:02
А другий ладижинець це хто? Чому його прізвище не назвали?
Написав: victoria 25.08.2014 - 20:55
Другий ладижинець не захотів, щоб його прізвище називали.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль