Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Ладижиська центральна бібліотека підготувала виставку присвячену французькій письменниці Жорж Санд

Ладижиська центральна бібліотека підготувала виставку присвячену французькій письменниці Жорж Санд

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2210_bibl.jpg
1 липня 2014 року виповнилося 210 років з дня народження великої французької письменниці Жорж Санд (справжнє ім'я Аврора Дюпен). Її творчість розвивалася у часи, коли у романтичній прозі панували два жанри: історичний роман і «шалений» роман з нагромадженням неймовірних подій, боротьбою «фатальних» пристрастей, убивствами, жахіттями і т. ін.
Жорж Санд розробила інший жанр — психологічний романтичний роман. Багато уваги письменниця приділяла «жіночому питанню» та безправності жінки у тогочасному суспільстві.
Письменниця залишила величезну
творчу спадщину, що складається більш ніж із ста романів і повістей,
вісімнадцяти драм, великої кількості публіцистичних та критичних статей і
нарисів.
З нагоди річниці, в дорослому відділі Центральної бібліотеки міста Ладижина була підготовлена виставка-портрет «Жінка в чоловічому обличчі» де читачі мали змогу ознайомитись з основними віхами життя і творчості Жорж Санд та її відомими творами. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
5 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 662 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль