Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Ладижиська центральна бібліотека підготувала виставку присвячену французькій письменниці Жорж Санд

Ладижиська центральна бібліотека підготувала виставку присвячену французькій письменниці Жорж Санд

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2210_bibl.jpg
1 липня 2014 року виповнилося 210 років з дня народження великої французької письменниці Жорж Санд (справжнє ім'я Аврора Дюпен). Її творчість розвивалася у часи, коли у романтичній прозі панували два жанри: історичний роман і «шалений» роман з нагромадженням неймовірних подій, боротьбою «фатальних» пристрастей, убивствами, жахіттями і т. ін.
Жорж Санд розробила інший жанр — психологічний романтичний роман. Багато уваги письменниця приділяла «жіночому питанню» та безправності жінки у тогочасному суспільстві.
Письменниця залишила величезну
творчу спадщину, що складається більш ніж із ста романів і повістей,
вісімнадцяти драм, великої кількості публіцистичних та критичних статей і
нарисів.
З нагоди річниці, в дорослому відділі Центральної бібліотеки міста Ладижина була підготовлена виставка-портрет «Жінка в чоловічому обличчі» де читачі мали змогу ознайомитись з основними віхами життя і творчості Жорж Санд та її відомими творами. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
5 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 650 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль