Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинським студентам влаштували екскурсію на МХП

Ладижинським студентам влаштували екскурсію на МХП


18 квітня, студенти Ладижинського коледжу на чолі із завдувачем відділенням механізації с.г. Сандуляком А.М. відвідали найбільше сучасне сільськогосподарське підприємство ПрАТ«Зернопродукт МХП».
Екскурсія підприємством, яку проводили інженер по трудомістких процесах Гринченко А.Г. та головний зоотехнік Нагорнюк М.І. виявилася насиченою, цікавою та пізнавальною.
Студентів ознайомили з сучасним обладнанням для доїння, водопостачання та роздачі кормів, показали тваринницьку ферму, яка розміщена на території підприємства. Всіх надзвичайно вразило оснащення сучасного доїльного обладнання.
Слід зазначити, що спеціалісти підприємства ПрАТ «Зернопродукт МХП» постійно слідкують за найновішими тенденціями і технологіями в сільськогосподарській галузі, своєчасно впроваджуючи їх у виробництві.
Майбутніх механіків вразили не лише масштаби аграрного виробництва, а й ідеальна чистота і порядок на території господарства. По закінченні екскурсії студенти разом із зав.відділенням подякували керівництву ПрАТ«Зернопродукт МХП» за цікаву розповідь та теплий прийом.
1581_kol1.jpg (154.81 Kb)6283_kol2.jpg (146.92 Kb)2820_kol3.jpg (145.4 Kb)
18 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 534 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль