Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинським студентам влаштували екскурсію на МХП

Ладижинським студентам влаштували екскурсію на МХП


18 квітня, студенти Ладижинського коледжу на чолі із завдувачем відділенням механізації с.г. Сандуляком А.М. відвідали найбільше сучасне сільськогосподарське підприємство ПрАТ«Зернопродукт МХП».
Екскурсія підприємством, яку проводили інженер по трудомістких процесах Гринченко А.Г. та головний зоотехнік Нагорнюк М.І. виявилася насиченою, цікавою та пізнавальною.
Студентів ознайомили з сучасним обладнанням для доїння, водопостачання та роздачі кормів, показали тваринницьку ферму, яка розміщена на території підприємства. Всіх надзвичайно вразило оснащення сучасного доїльного обладнання.
Слід зазначити, що спеціалісти підприємства ПрАТ «Зернопродукт МХП» постійно слідкують за найновішими тенденціями і технологіями в сільськогосподарській галузі, своєчасно впроваджуючи їх у виробництві.
Майбутніх механіків вразили не лише масштаби аграрного виробництва, а й ідеальна чистота і порядок на території господарства. По закінченні екскурсії студенти разом із зав.відділенням подякували керівництву ПрАТ«Зернопродукт МХП» за цікаву розповідь та теплий прийом.
1581_kol1.jpg (154.81 Kb)6283_kol2.jpg (146.92 Kb)2820_kol3.jpg (145.4 Kb)
18 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 455 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль