Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинським студентам влаштували екскурсію на МХП

Ладижинським студентам влаштували екскурсію на МХП


18 квітня, студенти Ладижинського коледжу на чолі із завдувачем відділенням механізації с.г. Сандуляком А.М. відвідали найбільше сучасне сільськогосподарське підприємство ПрАТ«Зернопродукт МХП».
Екскурсія підприємством, яку проводили інженер по трудомістких процесах Гринченко А.Г. та головний зоотехнік Нагорнюк М.І. виявилася насиченою, цікавою та пізнавальною.
Студентів ознайомили з сучасним обладнанням для доїння, водопостачання та роздачі кормів, показали тваринницьку ферму, яка розміщена на території підприємства. Всіх надзвичайно вразило оснащення сучасного доїльного обладнання.
Слід зазначити, що спеціалісти підприємства ПрАТ «Зернопродукт МХП» постійно слідкують за найновішими тенденціями і технологіями в сільськогосподарській галузі, своєчасно впроваджуючи їх у виробництві.
Майбутніх механіків вразили не лише масштаби аграрного виробництва, а й ідеальна чистота і порядок на території господарства. По закінченні екскурсії студенти разом із зав.відділенням подякували керівництву ПрАТ«Зернопродукт МХП» за цікаву розповідь та теплий прийом.
1581_kol1.jpg (154.81 Kb)6283_kol2.jpg (146.92 Kb)2820_kol3.jpg (145.4 Kb)
18 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 541 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль