Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинським дітям роздавали подарунки невідомого походження

Ладижинським дітям роздавали подарунки невідомого походження

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6834_syurpriz.jpg
В ладижинському дитячому садку «Дзвіночок», у вівторок, роздавали подарунки, про це повідомляє газета «Нове місто».
Представниця Червоного Хреста Людмила Пастух під розпис видавала коробки.
Діти, зрозуміло, раділи, дорослі були трохи здивовані. На запитання, від кого малюки отримали сюрпризи, чому пошарпані коробки, пані Людмила нічого не сказала. Хоча обіцяла розповісти пізніше.
До речі, днем раніше, такі самі подарунки отримали школярі.
Офіційних коментарів про акцію, яка пройшла в місті немає.
3 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 557 Коментарів: 1
Написав: nina 4.05.2014 - 10:49
В пенсійному фонді України, в Ладижинському відділенні є ще багато чого, чим можна підкупляти виборців. Вже і візок інвалідний засвітився, а на сьогодні обіцяна сенсація, піду провірю.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль