Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью, Культура Ладижинський рок-гурт "DOM.O": «Перший політ».

Ладижинський рок-гурт "DOM.O": «Перший політ».

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1350_5vc56pw3s1c.jpg
Роман Руденко э вокалістом та гітаристом нового ладижинського рок-гурту "DOM.O", який народився в цьому році і відразу вибухнув в інтернет-просторі своїм відео «Первый полёт». Сьогодні ми будемо спілкуватися з Романом про "DOM.O".

Романе, хто увійшов в нинішній склад "DOM.O"?

Нинішній склад проекту "DOM.O" утворений з учасників колективу "Подавление внутреннего себя" (ПВС). Це проект проіснував два роки. ПВС встигли виступити більш, ніж на 10 фестивалях,записати і представити слухачам два альбоми.

Чому ПВС вирішив переформатуватись в інший колектив?

Люди змінюються, а разом з ними їхні погляди на все, що їх оточує, в тому числі і на музику.

Які фестивалі запам’яталися найбільше?

Були приємні виступу у Вінниці, Гайсині,Калуші. Ну і звичайно home, sweet home - в Ладижині нас сприймали завжди добре.

Представте нових учасників "DOM.O", хто приєднався до нового проекту, кого з ПВСівців не буде в новому проекті?
—---
Зі старого складу залишилися : Павло Приходько - барабани, Руденко Роман - гітара, Свідерський Олександр - бас, ну і можливо з'явиться ще один учасник, ім'я якого поки залишимо в секреті.

Коли слід ставити відлік історії "DOM.O"?

Навесні 2013 інструментальний склад "ПВС" утворив новий проект (пізніше назвавши його DOM.O) та приступив до написання та напрацювання нового музичного матеріалу, тому весна 2013 –це наш початок.

Розкажіть про ваш перший трек?

На одній з репетицій я запропонував домашнє напрацювання нового треку, і після ознайомлення з текстом нової пісні, інші учасники групи прийшли до думки про те,що історія розказана в пісні має сюжетний перетин перед цим переглянутим фільмом "Гагарін. Перший в космосі ". Саме після цього фільму і виникла ідея про створення відеоряду з використанням матеріалів вищезазначеного кіно.

Скільки у вас забрало часу на створення вашого відео?


У найкоротші терміни учасники "DOM.O" зробили запис аудіо і відео матеріалу до пісні "перший політ" і своїми силами приступили до опрацювання накопиченого матеріалу.

Чим принципово буде відрізнятися новий проект "DOM.O" від ПВС? Можливо стиль музики чи ще щось?

Не сказати, що це буде абсолютно інший стиль, але багато чого змінилося, а разом з цим мабуть і трохи поміняється наша цільова аудиторія.

На яку публіку буде орієнтований ваш проект? Хто ваші прихильники?

Ми стали трохи старші, підросли в професійному плані, разом з нами і наша музика. Так що думаємо це позначиться і на наших слухачах. Раніше це була молодь від 15 до 30, зараз же, гадаємо, нашим творчістю зацікавляться люди і старшого віку.

Чи є у вас фан-клуб? Взагалі як ставиться молодь до рок-музикик та рок-культури в місті Ладижин? Чи можна стверджувати, що наше місто істотно вирізняється в Вінницькій обалсті в напрямку розвитку рок-музики?

Фан-клуб був у ПВС, ми ж, поки що, завойовуємо уми слухачів, в недалекому майбутньому ситуація вималюється більш детально. Але думаю багато людей ходили на наші концерти у складі ПВС, будуть і на виступах нашого нового колективу.
А в плані відмінностей Ладижина : так - є невеликі. В Ладижині досить серйозна спадковість - завжди були люди, які подавали приклад і передавали досвід більш молодим музикантам. У нас багато друзів з колишніх ладижинських груп : "ЮАР", "Істірія", "Тракт" і тд, які в свій час і були для нас прикладом. Та й самі ми не боїмося ділитися досвідом з початківцями.

Де вас можна знайти в соцмережах?


16 жовтня 2013 створили спільноту на сайтах you tube та вконтакті,де і представили сінгл та відео ряд до нього на пісню "перший політ ".

Комусь хотіли б висловити подяку?

Колектив "DOM.O" висловлює подяку за підтримку технічного і організаційного характеру: Янчук Л., Шкарубский А, Стеценко Е, накопичення відео матеріалу Тихонюк А

Чого чекати вашим фанатам в найближчий час?

Нових пісень.

Канал гурту в мережі you tube: http://www.youtube.com/channel/UCCeBVTVt1gWi_UReWhyLdhA?feature=watch

Група в соціальній мережі " В контакте": http://vk.com/club59808908

спілкувався: Андрій Скакодуб

8163_2tsu.jpg (139.97 Kb)

1350_5vc56pw3s1c.jpg (60.88 Kb)
3 листопада 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1128 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль