Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью, Культура Ладижинський рок-гурт "DOM.O": «Перший політ».

Ладижинський рок-гурт "DOM.O": «Перший політ».

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1350_5vc56pw3s1c.jpg
Роман Руденко э вокалістом та гітаристом нового ладижинського рок-гурту "DOM.O", який народився в цьому році і відразу вибухнув в інтернет-просторі своїм відео «Первый полёт». Сьогодні ми будемо спілкуватися з Романом про "DOM.O".

Романе, хто увійшов в нинішній склад "DOM.O"?

Нинішній склад проекту "DOM.O" утворений з учасників колективу "Подавление внутреннего себя" (ПВС). Це проект проіснував два роки. ПВС встигли виступити більш, ніж на 10 фестивалях,записати і представити слухачам два альбоми.

Чому ПВС вирішив переформатуватись в інший колектив?

Люди змінюються, а разом з ними їхні погляди на все, що їх оточує, в тому числі і на музику.

Які фестивалі запам’яталися найбільше?

Були приємні виступу у Вінниці, Гайсині,Калуші. Ну і звичайно home, sweet home - в Ладижині нас сприймали завжди добре.

Представте нових учасників "DOM.O", хто приєднався до нового проекту, кого з ПВСівців не буде в новому проекті?
—---
Зі старого складу залишилися : Павло Приходько - барабани, Руденко Роман - гітара, Свідерський Олександр - бас, ну і можливо з'явиться ще один учасник, ім'я якого поки залишимо в секреті.

Коли слід ставити відлік історії "DOM.O"?

Навесні 2013 інструментальний склад "ПВС" утворив новий проект (пізніше назвавши його DOM.O) та приступив до написання та напрацювання нового музичного матеріалу, тому весна 2013 –це наш початок.

Розкажіть про ваш перший трек?

На одній з репетицій я запропонував домашнє напрацювання нового треку, і після ознайомлення з текстом нової пісні, інші учасники групи прийшли до думки про те,що історія розказана в пісні має сюжетний перетин перед цим переглянутим фільмом "Гагарін. Перший в космосі ". Саме після цього фільму і виникла ідея про створення відеоряду з використанням матеріалів вищезазначеного кіно.

Скільки у вас забрало часу на створення вашого відео?


У найкоротші терміни учасники "DOM.O" зробили запис аудіо і відео матеріалу до пісні "перший політ" і своїми силами приступили до опрацювання накопиченого матеріалу.

Чим принципово буде відрізнятися новий проект "DOM.O" від ПВС? Можливо стиль музики чи ще щось?

Не сказати, що це буде абсолютно інший стиль, але багато чого змінилося, а разом з цим мабуть і трохи поміняється наша цільова аудиторія.

На яку публіку буде орієнтований ваш проект? Хто ваші прихильники?

Ми стали трохи старші, підросли в професійному плані, разом з нами і наша музика. Так що думаємо це позначиться і на наших слухачах. Раніше це була молодь від 15 до 30, зараз же, гадаємо, нашим творчістю зацікавляться люди і старшого віку.

Чи є у вас фан-клуб? Взагалі як ставиться молодь до рок-музикик та рок-культури в місті Ладижин? Чи можна стверджувати, що наше місто істотно вирізняється в Вінницькій обалсті в напрямку розвитку рок-музики?

Фан-клуб був у ПВС, ми ж, поки що, завойовуємо уми слухачів, в недалекому майбутньому ситуація вималюється більш детально. Але думаю багато людей ходили на наші концерти у складі ПВС, будуть і на виступах нашого нового колективу.
А в плані відмінностей Ладижина : так - є невеликі. В Ладижині досить серйозна спадковість - завжди були люди, які подавали приклад і передавали досвід більш молодим музикантам. У нас багато друзів з колишніх ладижинських груп : "ЮАР", "Істірія", "Тракт" і тд, які в свій час і були для нас прикладом. Та й самі ми не боїмося ділитися досвідом з початківцями.

Де вас можна знайти в соцмережах?


16 жовтня 2013 створили спільноту на сайтах you tube та вконтакті,де і представили сінгл та відео ряд до нього на пісню "перший політ ".

Комусь хотіли б висловити подяку?

Колектив "DOM.O" висловлює подяку за підтримку технічного і організаційного характеру: Янчук Л., Шкарубский А, Стеценко Е, накопичення відео матеріалу Тихонюк А

Чого чекати вашим фанатам в найближчий час?

Нових пісень.

Канал гурту в мережі you tube: http://www.youtube.com/channel/UCCeBVTVt1gWi_UReWhyLdhA?feature=watch

Група в соціальній мережі " В контакте": http://vk.com/club59808908

спілкувався: Андрій Скакодуб

8163_2tsu.jpg (139.97 Kb)

1350_5vc56pw3s1c.jpg (60.88 Kb)
3 листопада 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1117 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль