Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинський міст через Південний Буг став жовто-блакитним

Ладижинський міст через Південний Буг став жовто-блакитним

Останнім часом жовто-блакитна стрічка на вбранні, автомобілі чи будь-де стала для українців знаком незгоди з режимом, символом боротьби за свої права.
Народна самооборона міста Ладижина, з метою піднесення патріотичного духу населення, прикрасила міст через річку Південний Буг жовто-блакитними стрічками.
Нині в країні складна ситуація, вирують погані емоції, ворожість, тому хочеться свята, ось і вирішили члени самооборони влаштувати акцію з українськими стрічками. Тепер те, що Ладижин любить Україну видно ще здалеку.
Акції, як ця, необхідні зараз, бо ми живемо в Україні, це – наш прапор, наші символи.

9352_dscn2396.jpg (108.05 Kb)2078_dscn2395.jpg (109.61 Kb)7142_dscn2399.jpg (115.83 Kb)
11 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 885 Коментарів: 1
Написав: убий у собi москаля 18.06.2014 - 00:36
Неебический Рэп Баттл l Путин VS Гитлер
"Ви кляті моколі, ви кляті окупанти"
youtube.com/watch?v=tKqfeYcvpzk

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль