Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинський міст через Південний Буг став жовто-блакитним

Ладижинський міст через Південний Буг став жовто-блакитним

Останнім часом жовто-блакитна стрічка на вбранні, автомобілі чи будь-де стала для українців знаком незгоди з режимом, символом боротьби за свої права.
Народна самооборона міста Ладижина, з метою піднесення патріотичного духу населення, прикрасила міст через річку Південний Буг жовто-блакитними стрічками.
Нині в країні складна ситуація, вирують погані емоції, ворожість, тому хочеться свята, ось і вирішили члени самооборони влаштувати акцію з українськими стрічками. Тепер те, що Ладижин любить Україну видно ще здалеку.
Акції, як ця, необхідні зараз, бо ми живемо в Україні, це – наш прапор, наші символи.

9352_dscn2396.jpg (108.05 Kb)2078_dscn2395.jpg (109.61 Kb)7142_dscn2399.jpg (115.83 Kb)
11 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 894 Коментарів: 1
Написав: убий у собi москаля 18.06.2014 - 00:36
Неебический Рэп Баттл l Путин VS Гитлер
"Ви кляті моколі, ви кляті окупанти"
youtube.com/watch?v=tKqfeYcvpzk

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль