Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Ладижинський міст через Південний Буг опинився у центрі обговорень

Ладижинський міст через Південний Буг опинився у центрі обговорень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3039_img_0072.jpg
Як вже повідомлялося, активісти міста Ладижин розфарбували міст через Південний Буг у кольори національної символіки.
Відтепер, одна сторона мосту має жовто-блакитний колір національного прапору України інша червоно-чорний колір прапору УПА.
Така подія викликала неабиякий резонанс серед містян, знайшлися як прихильники такої ідеї так і опоненти.
До того ж, виявилося, що не всі люди знають історію виникнення Української повстанської армії, у деякого червоно-чорний колір асоціюється з Правим сектором.
Тож, активісти громадського формування «Народна самооборона» вирішили роз’яснити свою позицію у відкритому листі-зверненні до громадян міста Ладижина:
«…В неділю - 13 липня, НАРОДНА САМООБОРОНА доєдналась до мешканців міста Ладижин та молодих патріотів, відносно фарбування другої сторони мосту. В ці трагічні дні жалоби, за загиблими військовими, Українськими добровольцями та цивільним населенням на Сході, активна громада Ладижина вирішила піти на таку акцію. Під час обговорювання та вирішення питання кольорів, якими буде фарбуватись, більшість обрала - червоно чорну палітру. Дуже символічним було те, що до обговорення доєднався Олег Зеленюк, наш земляк, який в лавах Нацгвардії приймав безпосередньо участь в АТО та недавно повернувся додому (міцного здоров’я тобі та твоїй родині, Друже). Він сказав гарні слова – червоно чорні кольори прапорів майорять поруч із жовто-блакитними на передовій, як символ нескореності України. Ці кольори є символом боротьби за незалежну, соборну та єдину Україну. Великий каменяр Українського народу - Іван Франко вбачав у цьому поєднанні - кров Українців, яка впала на Українську землю, за волю та Народ, від давніх давен і понині. Любіть Україну!!!»
Активісти Громадського Формування «НАРОДНА САМООБОРОНА»
15 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 853 Коментарів: 5
Написав: Wanch 15.07.2014 - 22:23
З лiвоi сторони забули яму зафарбувати!!!
Написав: OstapBender 16.07.2014 - 01:20
Wanch, злівої сторони, де в тебе травма в мозку, після того, як тебе в пологовому впустили.
Написав: Pyatkovskiy 16.07.2014 - 07:38
Wanch, upupupupupupupupup Действительно лучше бы они асфальт постелили, а так это только пиар ход. Типа как гречку пенсионерам раздали и результат готов. Так оппозиция и попадает в горсовет.
Написав: La-la-La-la 16.07.2014 - 09:34
Cтолько маленьких флажечков получилось!
Теперь есть смысл каждый из них сделать именным и как награду вручать достойным. Что бы они, и с этим "паспортом", помогали народу решать вопросы ИМЕНЕМ Украины.
Черно-красные флажечки - на всякий предупредительный случай, с красной стороны срезать под угол в 28 градусов, а в черной стороне оставлять кусок увесистой подставки, и выдавать особенно отчаянным для защиты от особенно непонятливых.

Что бы не пропала в последствии и уже приносила пользу устрашения особенно одаренно-непонятливых, верхнюю часть ограждения заблаговременно порезать на куски 2,5м и 1,25м. Хотя для центрального офиса хватило бы всего-то 2-3 комплекта Тђ-образной конструкции.
Написав: Рыбак 18.08.2014 - 23:56
Pyatkovskiy,
Пиар ход - это твои коментарии!
Путин ... ла ла ла

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль