Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинський коледж за чисте довкілля!

Ладижинський коледж за чисте довкілля!

Ладижинський коледж ВНАУ прийняв участь у щорічній акції "За чисте довкілля".
Так, 29 квітня, було проведено суботник в якому взяли участь студенти та трудовий колектив коледжу.
Слід зазначити, що подібні акції змінюють ставлення студентів до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких вони проживають та працюють.
Спільними зусиллями, студенти та працівники коледжу, зробили свою територію чистішою та гарнішою - провели генеральне прибирання робочих кабінетів, прибудинкових та закріплених територій, побілили бордюри та дерева, висадили дерева, квіти, кущі.
Безперечно, хотілося щоб кожен мешканець нашого міста підтримав цю ініціативу і доклав хоча б мінімум власних зусиль, щоб наш Ладижин став набагато чистішим і охайнішим! Адже від цього залежить здоров’я та благополуччя майбутніх поколінь.
9007_kol1.jpg (318.82 Kb)8708_kol2.jpg (327.05 Kb)8451_kol3.jpg (343.73 Kb)
4 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 584 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль