Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинський коледж за чисте довкілля!

Ладижинський коледж за чисте довкілля!

Ладижинський коледж ВНАУ прийняв участь у щорічній акції "За чисте довкілля".
Так, 29 квітня, було проведено суботник в якому взяли участь студенти та трудовий колектив коледжу.
Слід зазначити, що подібні акції змінюють ставлення студентів до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких вони проживають та працюють.
Спільними зусиллями, студенти та працівники коледжу, зробили свою територію чистішою та гарнішою - провели генеральне прибирання робочих кабінетів, прибудинкових та закріплених територій, побілили бордюри та дерева, висадили дерева, квіти, кущі.
Безперечно, хотілося щоб кожен мешканець нашого міста підтримав цю ініціативу і доклав хоча б мінімум власних зусиль, щоб наш Ладижин став набагато чистішим і охайнішим! Адже від цього залежить здоров’я та благополуччя майбутніх поколінь.
9007_kol1.jpg (318.82 Kb)8708_kol2.jpg (327.05 Kb)8451_kol3.jpg (343.73 Kb)
4 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 527 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль