Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Ладижинський коледж розпочав Тиждень енергозбереження

Ладижинський коледж розпочав Тиждень енергозбереження

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/12_kol1.jpg
З 17 лютого, на базі Ладижинського коледжу розпочато «Тиждень Енергозбереження». В рамках заходу був проведений семінар на тему:«Застосування програм енергозбереження нашого міста». В семінарі взяли участь студенти 4 курсу, які навчаються за спеціальністю - Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК.
Найактивнішими в підготовці і проведенні семінару виявилися студенти: Урсoл С., Лобуренко Б. (група Е-41) та Шиндир В.,Прокопович Д. Россохач В.(група Е-42) та лаборант Пелишок С.В. Вони підготували та представили доповіді і презентації по темам: «Екологічні аспекти енергозбереження», «Проблеми вуличного освітлення та їх розв’язання», «Зелена енергетика – наше майбутнє», «Застосування тепловізорів для енергетичного аудиту».
В рамках семінару, студенти зустрілися з енергоменеджером Агенції місцевого економічного розвитку міста Ладижин Барановим Романом. Він представив студентам програму розвитку міста, розповів про цілі і задачі організації. Також, на обговорення були винесені проекти, профінансовані агенцією. Студенти з цікавістю слухали доповіді, задавали питання і дискутували.
В рамках семінару, студентам було запропоновано приймати участь у роботі організації, створювати проекти, стати учасниками волонтерського руху.
На протязі тижня було проведено тепловізійне обстеження коледжу та вирішені питання про утеплення фасаду.
На базі коледжу був створений гурток однодумців, які будуть приймати активну участь в роботі організації, керівником якого стала викладач дисципліни «Основи енергозбереження» Прокопенко Н.А.
Одним з перших кроків, на який з ентузіазмом відгукнулися і студенти і викладачі, стало встановлення контейнеру для збору і утилізації батарейок і акумуляторів.
20 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 505 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль