Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Ладижинський коледж розпочав Тиждень енергозбереження

Ладижинський коледж розпочав Тиждень енергозбереження

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/12_kol1.jpg
З 17 лютого, на базі Ладижинського коледжу розпочато «Тиждень Енергозбереження». В рамках заходу був проведений семінар на тему:«Застосування програм енергозбереження нашого міста». В семінарі взяли участь студенти 4 курсу, які навчаються за спеціальністю - Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК.
Найактивнішими в підготовці і проведенні семінару виявилися студенти: Урсoл С., Лобуренко Б. (група Е-41) та Шиндир В.,Прокопович Д. Россохач В.(група Е-42) та лаборант Пелишок С.В. Вони підготували та представили доповіді і презентації по темам: «Екологічні аспекти енергозбереження», «Проблеми вуличного освітлення та їх розв’язання», «Зелена енергетика – наше майбутнє», «Застосування тепловізорів для енергетичного аудиту».
В рамках семінару, студенти зустрілися з енергоменеджером Агенції місцевого економічного розвитку міста Ладижин Барановим Романом. Він представив студентам програму розвитку міста, розповів про цілі і задачі організації. Також, на обговорення були винесені проекти, профінансовані агенцією. Студенти з цікавістю слухали доповіді, задавали питання і дискутували.
В рамках семінару, студентам було запропоновано приймати участь у роботі організації, створювати проекти, стати учасниками волонтерського руху.
На протязі тижня було проведено тепловізійне обстеження коледжу та вирішені питання про утеплення фасаду.
На базі коледжу був створений гурток однодумців, які будуть приймати активну участь в роботі організації, керівником якого стала викладач дисципліни «Основи енергозбереження» Прокопенко Н.А.
Одним з перших кроків, на який з ентузіазмом відгукнулися і студенти і викладачі, стало встановлення контейнеру для збору і утилізації батарейок і акумуляторів.
20 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 517 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль