Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинський коледж пропонує містянам випробувати свої сили у знаннях з Правил дорожнього руху

Ладижинський коледж пропонує містянам випробувати свої сили у знаннях з Правил дорожнього руху

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2335_pdr.png
Як вже повідомлялося, в Ладижині триває третій етап конкурсу "Місто своїми руками", який фінансується з Фонду розвитку громади створеного в рамках реалізації Стратегії Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин.
В рамках конкурсу, ініціативна група Ладижинського коледжу ВНАУ «За безпеку руху на дорогах» на чолі з керівником Безсмерним Віктором Олексійовичем, випустила посібник «Проїзд перехресть Ладижина» та вирішила оголосити свій конкурс, переможці якого отримають посібник у подарунок. Про це повідомляє Агенція місцевого економічного розвитку міста Ладижин.
Всі бажаючі можуть спробувати розв"язати п"ять завдань з правил дорожнього руху, вирізати і заповнити талон з газети "Нове місто" або сайту Агенції та занести його до офісу АМЕР за адресою: м. Ладижин, вул. Процишина, 10Г, 2 поверх.
Переможців, чиї імена визначать впродовж двох тижнів, нагородять навчальним посібником, який допоможе розширити та вдосконалити знання з безпеки руху на дорозі.
17 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 568 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль