Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинський коледж пропонує містянам випробувати свої сили у знаннях з Правил дорожнього руху

Ладижинський коледж пропонує містянам випробувати свої сили у знаннях з Правил дорожнього руху

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2335_pdr.png
Як вже повідомлялося, в Ладижині триває третій етап конкурсу "Місто своїми руками", який фінансується з Фонду розвитку громади створеного в рамках реалізації Стратегії Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин.
В рамках конкурсу, ініціативна група Ладижинського коледжу ВНАУ «За безпеку руху на дорогах» на чолі з керівником Безсмерним Віктором Олексійовичем, випустила посібник «Проїзд перехресть Ладижина» та вирішила оголосити свій конкурс, переможці якого отримають посібник у подарунок. Про це повідомляє Агенція місцевого економічного розвитку міста Ладижин.
Всі бажаючі можуть спробувати розв"язати п"ять завдань з правил дорожнього руху, вирізати і заповнити талон з газети "Нове місто" або сайту Агенції та занести його до офісу АМЕР за адресою: м. Ладижин, вул. Процишина, 10Г, 2 поверх.
Переможців, чиї імена визначать впродовж двох тижнів, нагородять навчальним посібником, який допоможе розширити та вдосконалити знання з безпеки руху на дорозі.
17 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 516 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль