Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинський коледж пропонує містянам випробувати свої сили у знаннях з Правил дорожнього руху

Ладижинський коледж пропонує містянам випробувати свої сили у знаннях з Правил дорожнього руху

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2335_pdr.png
Як вже повідомлялося, в Ладижині триває третій етап конкурсу "Місто своїми руками", який фінансується з Фонду розвитку громади створеного в рамках реалізації Стратегії Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин.
В рамках конкурсу, ініціативна група Ладижинського коледжу ВНАУ «За безпеку руху на дорогах» на чолі з керівником Безсмерним Віктором Олексійовичем, випустила посібник «Проїзд перехресть Ладижина» та вирішила оголосити свій конкурс, переможці якого отримають посібник у подарунок. Про це повідомляє Агенція місцевого економічного розвитку міста Ладижин.
Всі бажаючі можуть спробувати розв"язати п"ять завдань з правил дорожнього руху, вирізати і заповнити талон з газети "Нове місто" або сайту Агенції та занести його до офісу АМЕР за адресою: м. Ладижин, вул. Процишина, 10Г, 2 поверх.
Переможців, чиї імена визначать впродовж двох тижнів, нагородять навчальним посібником, який допоможе розширити та вдосконалити знання з безпеки руху на дорозі.
17 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 575 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль