Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Ладижинський футболіст став заручником тернопільської «Ниви»

Ладижинський футболіст став заручником тернопільської «Ниви»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7265_futbol.jpg
Ще півроку тому, ладижинський футболіст Сергій Шестаков, підписуючи контракт з тернопільським ФК «Нива», розраховував на стрімкий кар’єрний зріст.
Молодий гравець, швидко завоював прихильність тернопільських вболівальників і здобув статус одного із найперспективніших напівоборонців дивізіону.
Сьогодні тернопільська «Нива» на межі краху. Професійний футболіст Сергій Шестаков, досі не знає, коли і в якому вигляді його команда розпочне підготовку до другої частини чемпіонату та чвертьфіналу кубка.
- Я нині в цій команді, - розказує Сергій. - Але чи є команда — я не знаю. Нам затримують зарплату – ось уже за п’ятий місяць, є борги за преміальними. До того ж, інші команди тренуються, зіграли вже по десятку контрольних матчів, а Нива ще до м’яча не торкалася.
Як розповів Сергій Шестаков, нині гравці «Ниви» роз’їхались по домівках. Всі вони перебувають у стані невизначеності, адже керівництво клубу ігнорує спортсменів – не дзвонить їм і нічого не повідомляє.
Сам Сергій повернувся в Ладижин і підтримує форму із командою рідного міста проходячи зимову підготовку. Він сповнений рішучості продовжувати професійну кар’єру, але, можливо, в іншому клубі.
- Я не розумію керівництва клубу й тренера і вже міг би піти — якщо мені чотири зарплати не виплатили, можу претендувати на отримання статусу вільного агента. Але навіть цього не можу здобути! Йду до тренера — він каже "Йди до директора", йду до директора — він каже "Йди в офіс". А де той офіс? Навіть не можу папірця в клуби відправити, що переді мною борги і я вільний агент. Навіть і не знаю, що робити…
26 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 844 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль