Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Ладижинський дитсадок «Берізка» перейде у комунальну власність

Ладижинський дитсадок «Берізка» перейде у комунальну власність

З 1 вересня дитсадок «Берізка», який належить Ладижинській ТЕС, перейде у комунальну власність територіальної громади міста Ладижина. Таке рішення ухвалили депутати 8 липня, під час чергової 33 сесії Ладижинської міської ради.
Варто зазначити, що фінансування і утримання дитячого садочка до 1 січня залишиться за компанією ДТЕК.
Міський голова Валерій Коломєйцев розповів, що на потреби садочка компанія ДТЕК виділить 1 млн. гривень. Крім того, 1 млн. 350 тисяч в наступному році буде перераховано з рахунків агенції місцевого економічного розвитку міста Ладижина.
- Ми плануємо, щоб цей садочок запрацював на потужність, яка була передбачена при його будівництві. Сьогодні він використовується на 50%, інші кімнати занедбані і потребують ремонту та облаштування.
Після ремонту, садочок зможе прийняти більше дітей і відповідно і співробітників стане більше,
- зазначив міський голова.
Персонал «Берізки» і надалі залишиться працювати на своїх місцях, щоправда працівників буде звільнено з Ладижинської ТЕС, а трудові книжки перейдуть до кадрової служби Ладижинського відділу освіти.
- Після рішення сесії, всі працівники садочка будуть попереджені відділом кадрів ДТЕК Ладижинської ТЕС про звільнення і коли, з 1 вересня, термін попередження спливе, всі люди будуть працювати в відділі освіти, - розповідає начальник Ладижинського відділу освіти Юрій Журба.
4109_img_0212.jpg (100.37 Kb)1937_img_0213.jpg (59.68 Kb)5540_img_0214.jpg (75.92 Kb)6012_img_0215.jpg (78.08 Kb)
8 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1018 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль