Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Ладижинський дитсадок «Берізка» перейде у комунальну власність

Ладижинський дитсадок «Берізка» перейде у комунальну власність

З 1 вересня дитсадок «Берізка», який належить Ладижинській ТЕС, перейде у комунальну власність територіальної громади міста Ладижина. Таке рішення ухвалили депутати 8 липня, під час чергової 33 сесії Ладижинської міської ради.
Варто зазначити, що фінансування і утримання дитячого садочка до 1 січня залишиться за компанією ДТЕК.
Міський голова Валерій Коломєйцев розповів, що на потреби садочка компанія ДТЕК виділить 1 млн. гривень. Крім того, 1 млн. 350 тисяч в наступному році буде перераховано з рахунків агенції місцевого економічного розвитку міста Ладижина.
- Ми плануємо, щоб цей садочок запрацював на потужність, яка була передбачена при його будівництві. Сьогодні він використовується на 50%, інші кімнати занедбані і потребують ремонту та облаштування.
Після ремонту, садочок зможе прийняти більше дітей і відповідно і співробітників стане більше,
- зазначив міський голова.
Персонал «Берізки» і надалі залишиться працювати на своїх місцях, щоправда працівників буде звільнено з Ладижинської ТЕС, а трудові книжки перейдуть до кадрової служби Ладижинського відділу освіти.
- Після рішення сесії, всі працівники садочка будуть попереджені відділом кадрів ДТЕК Ладижинської ТЕС про звільнення і коли, з 1 вересня, термін попередження спливе, всі люди будуть працювати в відділі освіти, - розповідає начальник Ладижинського відділу освіти Юрій Журба.
4109_img_0212.jpg (100.37 Kb)1937_img_0213.jpg (59.68 Kb)5540_img_0214.jpg (75.92 Kb)6012_img_0215.jpg (78.08 Kb)
8 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 991 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль