Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Влада, Топ-5 Ладижинський дитсадок «Барвінок» зачинить двері

Ладижинський дитсадок «Барвінок» зачинить двері

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0209_img_1309.jpg
Депутати Ладижинської міськради своїм рішенням призупинили роботу дитячого садка «Барвінок» через аварійний стан будівлі закладу. За запевненнями міського голови Валерія Коломєйцева, захід цей тимчасовий. У випадку, якщо у бюджеті міста у 2015 році будуть кошти на ремонт «Барвінка», то дитсадок відновить свою роботу.
47 дітей із «Барвінка» переведуть у новий комплекс, який планують невдовзі відкрити у ЗОШ №1. Загалом новий заклад розрахований на 60 місць.
Варто зазначити, що «Барвінок» не єдиний соціальний заклад який закривають через незадовільний стан.
Нагадаємо, що керівництво Ладижинського будинку престарілих довело заклад до аварійного стану.
2 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 833 Коментарів: 4
Написав: nina 3.10.2014 - 10:34
Дитсадок біоліка, також передавали Ладижинському суду тимчасово, терміном на один рік. Скільки продовжується той один рік? Хто вміє рахувати? Скількі "справедливих" рішень за цей "рік" прийнято в тому приміщенні? За рахунок комфорту дітей?!
aleksandr
Написав: aleksandr 4.10.2014 - 01:22
nina, Там уже водят "Сталінські трійки" - ЗАОЧНО СУДЯТЬ !!!
Написав: nina 6.10.2014 - 10:34
Шкода, що ніхто не бачить теми для конструктивного діалога. Щоразу все переходить на особистості. Той наркоша, той алкаш, а ще хтось відьма. Так ми ніколи нічого не змінимо в нашому місті. Якщо, ми будемо трійкам віддавати, тільки тих кого ми не боімось туди віддати, багато ми не досягнемо. Мені цікаво, а мене той хто мене не любить, теж трікам віддасть? Чи всеж таки по справедливості за всі мої гріхи в приміщенні дитячого садка заводу Біолік, віддадуть під справедливий суд?
Partizan
Написав: Partizan 6.10.2014 - 20:51
Чайковський, та особисто для тебе не потрібно ні суда ні слідства. Четвертовать через повішання. Я не люблю наркош, але ще більшою ненавистью презираю тих хто торгує наркотою і на материнських сльозах, скалічених долях живе. Ти Чайковський побільше тут пиши, нехай люди читають твої опуси і роблять висновки. Жалко тільки партію "Батьківщина" на яку ти наліпив жирнюще пятно своєю присутністю. Невже в тій партії не знайшлося місце більш гідним людям? Невже Лозинські, Чайковські будуть лицем партії? Прикро, але факт.

І не видаляйте мої коментарі. Вікторія, Архіп чи Чайковський. Хто тут адмін? Коли на сайті звучать сепаратиські лозунги, то ви мовчите як наче в рот дерьма набрали. А коли я правду пишу то ви тут як тут. Коли в вашу домівку прийде горе яке приносят такі як "чайковські" то ви по іншому затанцюєте. Тоді ваше життя докорінно зміниться в гіршу сторону і згадаєте мене. Будете гірькими сльозьми ридати, але вже буде піздно.
Слава Україні!!!
попробуй видалити

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль