Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Влада, Топ-5 Ладижинський дитсадок «Барвінок» зачинить двері

Ладижинський дитсадок «Барвінок» зачинить двері

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0209_img_1309.jpg
Депутати Ладижинської міськради своїм рішенням призупинили роботу дитячого садка «Барвінок» через аварійний стан будівлі закладу. За запевненнями міського голови Валерія Коломєйцева, захід цей тимчасовий. У випадку, якщо у бюджеті міста у 2015 році будуть кошти на ремонт «Барвінка», то дитсадок відновить свою роботу.
47 дітей із «Барвінка» переведуть у новий комплекс, який планують невдовзі відкрити у ЗОШ №1. Загалом новий заклад розрахований на 60 місць.
Варто зазначити, що «Барвінок» не єдиний соціальний заклад який закривають через незадовільний стан.
Нагадаємо, що керівництво Ладижинського будинку престарілих довело заклад до аварійного стану.
2 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 887 Коментарів: 4
Написав: nina 3.10.2014 - 10:34
Дитсадок біоліка, також передавали Ладижинському суду тимчасово, терміном на один рік. Скільки продовжується той один рік? Хто вміє рахувати? Скількі "справедливих" рішень за цей "рік" прийнято в тому приміщенні? За рахунок комфорту дітей?!
aleksandr
Написав: aleksandr 4.10.2014 - 01:22
nina, Там уже водят "Сталінські трійки" - ЗАОЧНО СУДЯТЬ !!!
Написав: nina 6.10.2014 - 10:34
Шкода, що ніхто не бачить теми для конструктивного діалога. Щоразу все переходить на особистості. Той наркоша, той алкаш, а ще хтось відьма. Так ми ніколи нічого не змінимо в нашому місті. Якщо, ми будемо трійкам віддавати, тільки тих кого ми не боімось туди віддати, багато ми не досягнемо. Мені цікаво, а мене той хто мене не любить, теж трікам віддасть? Чи всеж таки по справедливості за всі мої гріхи в приміщенні дитячого садка заводу Біолік, віддадуть під справедливий суд?
Partizan
Написав: Partizan 6.10.2014 - 20:51
Чайковський, та особисто для тебе не потрібно ні суда ні слідства. Четвертовать через повішання. Я не люблю наркош, але ще більшою ненавистью презираю тих хто торгує наркотою і на материнських сльозах, скалічених долях живе. Ти Чайковський побільше тут пиши, нехай люди читають твої опуси і роблять висновки. Жалко тільки партію "Батьківщина" на яку ти наліпив жирнюще пятно своєю присутністю. Невже в тій партії не знайшлося місце більш гідним людям? Невже Лозинські, Чайковські будуть лицем партії? Прикро, але факт.

І не видаляйте мої коментарі. Вікторія, Архіп чи Чайковський. Хто тут адмін? Коли на сайті звучать сепаратиські лозунги, то ви мовчите як наче в рот дерьма набрали. А коли я правду пишу то ви тут як тут. Коли в вашу домівку прийде горе яке приносят такі як "чайковські" то ви по іншому затанцюєте. Тоді ваше життя докорінно зміниться в гіршу сторону і згадаєте мене. Будете гірькими сльозьми ридати, але вже буде піздно.
Слава Україні!!!
попробуй видалити

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль