Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Ладижинський боєць-патріот Віктор Северін потребує допомоги на лікування

Ладижинський боєць-патріот Віктор Северін потребує допомоги на лікування

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0101_2233.jpg
Ми вже розповідали про Віктора Северіна – ладижинця, який одним із перших записався до лав добровольчого батальйону та пройшовши пекло війни із важкими пораненнями повернувся додому. Репортаж за участі бійця-патріота навіть виходив у «Фактах тижня» на телеканалі ICTV.
Нагадаємо 26 серпня до Ладижина завітала знімальна група каналу ICTV.
Наразі 29-річний Віктор продовжує лікування. Нещодавно, через погіршення стану здоров’я, його відвезли у вінницький військовий госпіталь, пише газета «Нове місто».
За словами депутата Ладижинської міської ради Олександра Жарікова, боєць отримав грошову допомогу від працівників ТЕС. Також, 12 вересня Народна самооборона передала дружині Віктора Северіна 3 тисячі гривень виділивши їх із суми зібраної підприємцями міста Ладижина. Але цього все одно замало, щоб вилікувати молодого чоловіка, на якого вдома чекають двоє дітей.
Віктор Северін розповідає, що усі дороговартісні медикаменти доводиться шукати самим. Він і досі на знеболювальних. Остання томографія показала, що в нозі знаходяться осколки кістки. Тазостегновий суглоб не зростається. На корсет, який коштує 50 тисяч гривень, грошей ще не назбирали. Попереду на Віктора чекає тривале лікування. Тому, якщо у когось є бажання допомогти Віктору Северіну – захиснику України – зв’яжіться з його дружиною. Її адреса знаходиться у редакції газети «Нове місто».
Пані Ганна дякує всім небайдужим людям, хто вже не раз допомагав їхній родині у цю скрутну годину.
Тож, не будьте байдужими, адже лише разом ми зможемо поставити молодого чоловіка на ноги.
18 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 716 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль