Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинських школярів, за малюнки з енергозбереження, нагородили цінними призами

Ладижинських школярів, за малюнки з енергозбереження, нагородили цінними призами

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8453_amer.jpg
З 1 по 31 березня, в рамках реалізації Стратегії Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин, в місті проходив конкурс дитячих малюнків «Енергозбереження очима дітей».
За умовами конкурсу, до розгляду журі приймалися роботи учнів ладижинських шкіл у трьох вікових категоріях.
Протягом місяця, до Агенції місцевого економічого розвитку міста Ладижина, надійшло 25 конкурсних робіт. В продовж останніх днів, журі, до складу якого увійшли представники АМЕР та професійний художник, оцінювали конкурсні роботи.
Оцінювання відбувалась за двома критеріями – художнє виконання та відповідність тематиці конкурсу. Призерами та переможцями конкурсу стали:
Молодша група: 1 місце – Тимчук Ольга.
Середня група: 1 місце – Симоненкова Анастасія.
2 місце – Білюга Дар’я.
3 місце – Бедкін Ігор.
Старша група: 1 місце – Сокиринська Анна
2 місце – Білявська Анастасія

Церемонія нагородження призерів конкурсу відбулась 15 березня в приміщенні офісу АМЕР. Представник компанії ДТЕК Назар Гудз, нагородив переможців цінними призами – планшетами, електронними книгами та USB флеш накопичувачами.
Всі конкурсні роботи виставлені на загальний огляд в приміщенні ПКВС «Прометей», де бажаючі можуть переглянути дитячі малюнки.
Дякуємо всім учасникам за витрачений час та небайдужість до проблем енергозбереження у нашому місті та бажаємо подальших перемог та натхнення.
19 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1083 Коментарів: 5
Написав: roma 20.04.2014 - 00:09
Добре,що посилання на першоджерела дали. Молодці. На вікіпедії про плагіат поситайте
Написав: Павел 20.04.2014 - 00:51
2 місце – Білюга Дар’я, дочка Білюги Андрія. Кращій коріш Багнюка. Як все конкурсно і ценічно...
Сам до свого, по свое.
Написав: ВасЫль 21.04.2014 - 15:11
Какое енергозбереження?! Может пора заняться життєзбереженням? Наш город лидер области по онко уже многие годы. Да и надоело уже оттирать авто от пепла каждый день, а зимой ходить по черному снегу. Может хвватит ДТЕКу заниматься пустым популизмом и установить европейского уровня систему очистки на свои выхлопные трубы?
Написав: Павло 21.04.2014 - 22:17
дешевше впарювати лабуду з малюнками, брати по кішеням на них відкати, та щей кричати кругом шо амер щось зробив для народа Ладижина за 5 міліонів.
А фільтра це занадто наівно.
Написав: ladtank 21.04.2014 - 22:48
Це ви про кандидатів,чи я щось не зрозумів?)))

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль