Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинських школярів, за малюнки з енергозбереження, нагородили цінними призами

Ладижинських школярів, за малюнки з енергозбереження, нагородили цінними призами

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8453_amer.jpg
З 1 по 31 березня, в рамках реалізації Стратегії Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин, в місті проходив конкурс дитячих малюнків «Енергозбереження очима дітей».
За умовами конкурсу, до розгляду журі приймалися роботи учнів ладижинських шкіл у трьох вікових категоріях.
Протягом місяця, до Агенції місцевого економічого розвитку міста Ладижина, надійшло 25 конкурсних робіт. В продовж останніх днів, журі, до складу якого увійшли представники АМЕР та професійний художник, оцінювали конкурсні роботи.
Оцінювання відбувалась за двома критеріями – художнє виконання та відповідність тематиці конкурсу. Призерами та переможцями конкурсу стали:
Молодша група: 1 місце – Тимчук Ольга.
Середня група: 1 місце – Симоненкова Анастасія.
2 місце – Білюга Дар’я.
3 місце – Бедкін Ігор.
Старша група: 1 місце – Сокиринська Анна
2 місце – Білявська Анастасія

Церемонія нагородження призерів конкурсу відбулась 15 березня в приміщенні офісу АМЕР. Представник компанії ДТЕК Назар Гудз, нагородив переможців цінними призами – планшетами, електронними книгами та USB флеш накопичувачами.
Всі конкурсні роботи виставлені на загальний огляд в приміщенні ПКВС «Прометей», де бажаючі можуть переглянути дитячі малюнки.
Дякуємо всім учасникам за витрачений час та небайдужість до проблем енергозбереження у нашому місті та бажаємо подальших перемог та натхнення.
19 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1068 Коментарів: 5
Написав: roma 20.04.2014 - 00:09
Добре,що посилання на першоджерела дали. Молодці. На вікіпедії про плагіат поситайте
Написав: Павел 20.04.2014 - 00:51
2 місце – Білюга Дар’я, дочка Білюги Андрія. Кращій коріш Багнюка. Як все конкурсно і ценічно...
Сам до свого, по свое.
Написав: ВасЫль 21.04.2014 - 15:11
Какое енергозбереження?! Может пора заняться життєзбереженням? Наш город лидер области по онко уже многие годы. Да и надоело уже оттирать авто от пепла каждый день, а зимой ходить по черному снегу. Может хвватит ДТЕКу заниматься пустым популизмом и установить европейского уровня систему очистки на свои выхлопные трубы?
Написав: Павло 21.04.2014 - 22:17
дешевше впарювати лабуду з малюнками, брати по кішеням на них відкати, та щей кричати кругом шо амер щось зробив для народа Ладижина за 5 міліонів.
А фільтра це занадто наівно.
Написав: ladtank 21.04.2014 - 22:48
Це ви про кандидатів,чи я щось не зрозумів?)))

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль