Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Ладижинських школярів намагались зацікавити журналами

Ладижинських школярів намагались зацікавити журналами

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8430_bibl.jpg
14 лютого, в центральній міській бібліотеці була проведена презентація дитячих періодичних видань «Сторінками цікавеньких журналів».
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
В ході презентації бібліограф представила учням середнього шкільного віку видання технічного та природознавчого характеру, а також видання, які сприяють покращенню соціалізації школярів.
До уваги хлопців були запропоновані журнали про цікаві винаходи, актуальні новини науки і техніки: «Юний моделіст – конструктор», «Юний моделіст – архітектор», «Академія саморобок», «Професор Крейд».
Дівчат намагались зацікавити такими журналами як «Барбі», «Принцеса», «Юна леді». Адже в них багато порад про те, як модно та стильно одягатися, як своїми руками зробити прикраси, щоб подобатись одноліткам.
20 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 550 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль