Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Интервью Ладижинських призовників у Слов’янськ відправляти не будуть

Ладижинських призовників у Слов’янськ відправляти не будуть

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7697_prizovu-na-strokovu-314x160.jpg
20 травня у кабінеті міського голови відбулося перше засідання міської призовної комісії, яку очолює Любов Гора, а до складу входять представники військового комісаріату, освіти, медицини, правоохоронних органів тощо. Про це повідомляє газета «Нове місто».
Попередньо всі призовники, яких цього дня визвали на комісію, пройшли медичну комісію та були визнані придатними до несення військової служби.
За словами військового комісара Тростянецького об’єднаного районного військового комісаріату, підполковника Андрія Охріменка, справу кожного призовника розглядали індивідуально. Але, відмовитися від несення військової служби призовники не зможуть.
- Згідно за законом, бажання призовника враховуватися не будуть, - наголосив Андрій Охріменко. – Раніше цей момент брали до уваги, тому що у нас були менші обсяги комплектування. Зараз вони зросли у десятки разів.
Наразі багатьох ладижинців хвилює питання - чи не залучатимуть наших призовників до антитерористичних операцій?
Андрій Охрименко стверджує, що такого не буде:
- Загалом у антитерористичних операціях та вирішенні збройних конфліктів можуть брати участь лише військовозобов’язані, старші 25 років, які вже мають досвід, проходили військову службу та здобули певну спеціальність.
- Юнаки, яких призивають сьогодні, проходитимуть службу в частинах, які не залучені до виконання бойових завдань. Це чітко прописано в указі президента про часткову мобілізацію. У військових частинах вони займуть місця тих, хто виїхав на Східну Україну.
- Хтось поїде до навчальних частин, де здобуде певну спеціальність, а декого одразу направлять до військових частин.
- Наразі на комісії було відібрано 12 призовників. 27 травня перших двоє ладижинців уже поїдуть до війська.


Самі ж хлопці стверджують, що йдуть до війська війська з бажанням, але з хвилюванням, зважаючи на нинішню ситуацію в країні.
Хтось із хлопців мріє про морфлот, інші хотіли б бути десантниками або служити у внутрішніх військах.
Побажаємо нашим юним воякам спокійної служби та мирного неба над головою.

23 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 673 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль