Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Интервью Ладижинських призовників у Слов’янськ відправляти не будуть

Ладижинських призовників у Слов’янськ відправляти не будуть

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7697_prizovu-na-strokovu-314x160.jpg
20 травня у кабінеті міського голови відбулося перше засідання міської призовної комісії, яку очолює Любов Гора, а до складу входять представники військового комісаріату, освіти, медицини, правоохоронних органів тощо. Про це повідомляє газета «Нове місто».
Попередньо всі призовники, яких цього дня визвали на комісію, пройшли медичну комісію та були визнані придатними до несення військової служби.
За словами військового комісара Тростянецького об’єднаного районного військового комісаріату, підполковника Андрія Охріменка, справу кожного призовника розглядали індивідуально. Але, відмовитися від несення військової служби призовники не зможуть.
- Згідно за законом, бажання призовника враховуватися не будуть, - наголосив Андрій Охріменко. – Раніше цей момент брали до уваги, тому що у нас були менші обсяги комплектування. Зараз вони зросли у десятки разів.
Наразі багатьох ладижинців хвилює питання - чи не залучатимуть наших призовників до антитерористичних операцій?
Андрій Охрименко стверджує, що такого не буде:
- Загалом у антитерористичних операціях та вирішенні збройних конфліктів можуть брати участь лише військовозобов’язані, старші 25 років, які вже мають досвід, проходили військову службу та здобули певну спеціальність.
- Юнаки, яких призивають сьогодні, проходитимуть службу в частинах, які не залучені до виконання бойових завдань. Це чітко прописано в указі президента про часткову мобілізацію. У військових частинах вони займуть місця тих, хто виїхав на Східну Україну.
- Хтось поїде до навчальних частин, де здобуде певну спеціальність, а декого одразу направлять до військових частин.
- Наразі на комісії було відібрано 12 призовників. 27 травня перших двоє ладижинців уже поїдуть до війська.


Самі ж хлопці стверджують, що йдуть до війська війська з бажанням, але з хвилюванням, зважаючи на нинішню ситуацію в країні.
Хтось із хлопців мріє про морфлот, інші хотіли б бути десантниками або служити у внутрішніх військах.
Побажаємо нашим юним воякам спокійної служби та мирного неба над головою.

23 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 662 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль