Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинських чоловіків перевірятимуть на придатність до служби у війську

Ладижинських чоловіків перевірятимуть на придатність до служби у війську

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8933_povestka.jpg

Невдовзі ладижинським чоловікам почнуть розносити повістки, таку інформацію оприлюднив новопризначений завідувач військово-облікового бюро Юрій Гненний на шпальтах газети «Нове місто». Про кількість не сказав. За його словами це таємниця.
Як повідомляється, чоловіки віком від 40 до 60 років, які отримають повістки, згідно із Законом «Про внесення змін до ЗУ про військовий обов’язок та військову службу» від 21.07.2014 року, мають пройти медкомісію для поновлення на військобліку придатних до служби в армії. Це потрібно для створення резерву Збройних сил України.
- Хочу наголосити, що військовозобов’язані, які пройдуть медичну комісію, не обов’язково будуть призвані до війська. Дані рішення прийматимуться командуванням згідно із вказівками уряду України, - сказав Юрій Гненний.
4 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 402 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль