Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Ладижинські юнаки здатні гідно захистити рідну землю

Ладижинські юнаки здатні гідно захистити рідну землю

23 квітня, на спортивних спорудах Ладижинського коледжу проходила міська спартакіада з фізичної підготовки серед допризовної молоді. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Метою спартакіади є визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України.
В заході взяли участь команди Ладижинських загальноосвітніх шкіл та коледжу.
Хлопці відпрацьовували вміння швидко бігати, якнайдалі метати гранату, демонстрували силову підготовку в підтягуванні на перекладині та проявляли дива витривалості в подоланні різних перешкод.
У ролі головного судді виступив Павло Наказнюк.
В командному заліку І місце виборола команда Ладижинського колледжу, ІІ та ІІІ місця поділили команди ЗОШ №2 та №3.
Отже, можемо бути впевнені у тому, що лави української армії поповнять юнаки, що здатні гідно захистити рідну землю.
8100_s1.jpg (250.34 Kb)8208_s2.jpg (0.16 Kb)7999_s3.jpg (386.22 Kb)
4 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 621 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль