Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Ладижинські веслувальники привезли бронзу з Чепіонату України

Ладижинські веслувальники привезли бронзу з Чепіонату України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9740_sport.jpg
З 29 липня по 1серпня спортсмени Ладижинської спортивної школи брали участь у Чемпіонаті України з веслування академічного серед юнаків та дівчат, який проходив у місті Києві. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Бронзовою призеркою на човні-одиночці стала Шибінська Анастасія.
Достойні результати показали і інші ладижинські спортсмени. Так, у човні-четвірці парній Калевич Юлія, Пучко Катерина, Шибінська Анастасія та Піпко Катерина вибороли 5місце, Васільєвих Михайло та Коломієць Владислав були 7-мі у човні-двійці без стернового, а Пучко Катерина та Калевич Юлія у такому ж класі човнів вибороли 7місце.
Тренує спортсменів Наталія Топалова.
5 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 519 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль