Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Ладижинські веслувальники привезли бронзу з Чепіонату України

Ладижинські веслувальники привезли бронзу з Чепіонату України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9740_sport.jpg
З 29 липня по 1серпня спортсмени Ладижинської спортивної школи брали участь у Чемпіонаті України з веслування академічного серед юнаків та дівчат, який проходив у місті Києві. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Бронзовою призеркою на човні-одиночці стала Шибінська Анастасія.
Достойні результати показали і інші ладижинські спортсмени. Так, у човні-четвірці парній Калевич Юлія, Пучко Катерина, Шибінська Анастасія та Піпко Катерина вибороли 5місце, Васільєвих Михайло та Коломієць Владислав були 7-мі у човні-двійці без стернового, а Пучко Катерина та Калевич Юлія у такому ж класі човнів вибороли 7місце.
Тренує спортсменів Наталія Топалова.
5 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 470 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль