Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Ладижинські учні взяли участь у літературній годині «…Іду з дитинства до Тараса»

Ладижинські учні взяли участь у літературній годині «…Іду з дитинства до Тараса»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7044_mbk.jpg
30 вересня у міському будинку культури «Лада» була проведена літературна година «…Іду з дитинства до Тараса», присвячена 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
На захід було запрошено учнів ЗОШ №1.
Ведучі заходу та читці (учасники літературно-драматичного колективу «Юність») розповіли глядачам про біографію та творчий шлях Тараса Шевченка.
Зі сцени лунали вірші: «Заповіт», «Українська гарна мова», «…Іду з дитинства до Тараса». Щоб діти краще дізналися про таланти великого Кобзаря, для них продемонстрували відео-ролік «Шевченко – художник».
Також, учні із задоволенням прослухали пісні на вірші Т.Г.Шевченка.
Закінчився захід вікториною з біографії Тараса Шевченка.
5 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 460 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль