Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Ладижинські учні взяли участь у літературній годині «…Іду з дитинства до Тараса»

Ладижинські учні взяли участь у літературній годині «…Іду з дитинства до Тараса»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7044_mbk.jpg
30 вересня у міському будинку культури «Лада» була проведена літературна година «…Іду з дитинства до Тараса», присвячена 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
На захід було запрошено учнів ЗОШ №1.
Ведучі заходу та читці (учасники літературно-драматичного колективу «Юність») розповіли глядачам про біографію та творчий шлях Тараса Шевченка.
Зі сцени лунали вірші: «Заповіт», «Українська гарна мова», «…Іду з дитинства до Тараса». Щоб діти краще дізналися про таланти великого Кобзаря, для них продемонстрували відео-ролік «Шевченко – художник».
Також, учні із задоволенням прослухали пісні на вірші Т.Г.Шевченка.
Закінчився захід вікториною з біографії Тараса Шевченка.
5 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 435 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль