Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Ладижинські учні відмовляються їсти у школі

Ладижинські учні відмовляються їсти у школі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8387_smach.jpeg
Школярі із різних навчальних закладів міста скаржаться на погане харчування.
Про це повідомляє газета «Нове місто».
За словами головного освітянина Юрія Журби, відділ освіти не має права перевіряти якість харчування.
- Почну з того, що підприємство яке займається харчуванням учнів у нашому місті, обирається під час тендеру у Києві, в Міністерстві соціальної політики. У Ладижині це – донецьке ВАТ «Продсервіс». Саме ця фірма займається постачанням продуктів до наших навчальних закладів. Їхні технологи розробляють меню, а ось готують їжу працівники ПП «Влад».
Час від часу через заборгованість «Продсервісу» перед ПП «Влад» виникала загроза зупинки харчування ладижинських школярів.
Завдяки втручанню міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева харчування вдалося відновити, тому наші діти голодними не залишилися. На відміну від інших областей, які зупиняли харчування дітей на місяць, а то й два.
До функцій спеціалістів відділу освіти не входить перевірка якості харчування. Цим займається санепідстанція та відділ захисту прав споживачів і торгівлі.

За інформацією головного бухгалтера ПП «Влад» пана Віталія, фірма «Продсервіс» регулярно затримує кошти для оплати їхніх послуг. За його словами, найдовша затримка була більше двох місяців.
- Стосовно того, що діти не хочуть їсти супи та каші, ми в курсі, - запевнив головний бухгалтер. – Школярам більше до смаку пиріжки та хот-доги. Але згідно з урядовою постановою, ми повинні забезпечувати дітей гарячою та калорійною їжею, а не фастфудом.
Про четвертинку яблука можу сказати наступне: є відповідні норми харчування, якщо дитині треба дати 80 г яблука, а воно велике, то звичайно, ми змушені ділити його на частини.

За повідомленням «чорнобильського» відділу, батьки школярів можуть відмовитися від харчування дітей у навчальному закладі лише за наявності відповідних медичних показників. Для того, щоб оформити відмову, потрібно взяти довідку в лікарні про те, що дитина має певні проблеми зі здоров’ям та потребує індивідуального харчування. Після цього занести її до школи. В залежності від віку дитини, батькам повернуть суму за харчування дитини у розмірі від 180 до 190 гривень.
20 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 711 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль