Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Ладижинські учні відмовляються їсти у школі

Ладижинські учні відмовляються їсти у школі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8387_smach.jpeg
Школярі із різних навчальних закладів міста скаржаться на погане харчування.
Про це повідомляє газета «Нове місто».
За словами головного освітянина Юрія Журби, відділ освіти не має права перевіряти якість харчування.
- Почну з того, що підприємство яке займається харчуванням учнів у нашому місті, обирається під час тендеру у Києві, в Міністерстві соціальної політики. У Ладижині це – донецьке ВАТ «Продсервіс». Саме ця фірма займається постачанням продуктів до наших навчальних закладів. Їхні технологи розробляють меню, а ось готують їжу працівники ПП «Влад».
Час від часу через заборгованість «Продсервісу» перед ПП «Влад» виникала загроза зупинки харчування ладижинських школярів.
Завдяки втручанню міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева харчування вдалося відновити, тому наші діти голодними не залишилися. На відміну від інших областей, які зупиняли харчування дітей на місяць, а то й два.
До функцій спеціалістів відділу освіти не входить перевірка якості харчування. Цим займається санепідстанція та відділ захисту прав споживачів і торгівлі.

За інформацією головного бухгалтера ПП «Влад» пана Віталія, фірма «Продсервіс» регулярно затримує кошти для оплати їхніх послуг. За його словами, найдовша затримка була більше двох місяців.
- Стосовно того, що діти не хочуть їсти супи та каші, ми в курсі, - запевнив головний бухгалтер. – Школярам більше до смаку пиріжки та хот-доги. Але згідно з урядовою постановою, ми повинні забезпечувати дітей гарячою та калорійною їжею, а не фастфудом.
Про четвертинку яблука можу сказати наступне: є відповідні норми харчування, якщо дитині треба дати 80 г яблука, а воно велике, то звичайно, ми змушені ділити його на частини.

За повідомленням «чорнобильського» відділу, батьки школярів можуть відмовитися від харчування дітей у навчальному закладі лише за наявності відповідних медичних показників. Для того, щоб оформити відмову, потрібно взяти довідку в лікарні про те, що дитина має певні проблеми зі здоров’ям та потребує індивідуального харчування. Після цього занести її до школи. В залежності від віку дитини, батькам повернуть суму за харчування дитини у розмірі від 180 до 190 гривень.
20 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 700 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль