Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Ладижинські спортсмени підкорювали Швейцарію

Ладижинські спортсмени підкорювали Швейцарію

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8907_kumite.jpeg
12 квітня, в Швейцарії відбулися змагання Swiss open Cap, в яких взяло участь 237 спортсменів з 15 країн світу.
В далекій Швейцарії побували і наші спортсмени - вихованці СК "Синдо". У двох розділах змагань вони зайняли три перших, три других та одне третє місце.
Чемпіонками стали Іскрук Євгенія (розділ ката), Дузяк Анастасія (розділ куміте) і Скоробагатько Іванна (розділ ката).
Срібло у Кириленко Ганни (розділ куміте), Іскрук Євгенія (розділ кумі те) і Ящук Денис (розділ ката), бронза у Скоробагатько Іванни (розділ куміте).
Вітаємо наших спортсменів з перемогою.
Також окрема подяка батькам спортсменів та профсоюзу Ладижинської ТЕС за фінансову підтримку.
18 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 553 Коментарів: 1
Написав: pasa28 19.04.2014 - 16:35
Де знаходиться ця СК "Синдо"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль