Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинські школярі зробили маленький крок до великого добра

Ладижинські школярі зробили маленький крок до великого добра

27 грудня учні та батьки 2-Б класу Ладижинської ЗОШ № 2 побували в спеціальній загальноосвітній школі-інтернат для слабочуючих дітей в селі Кисляк Гайсинського району.
Про це повідомляє Відділ освіти Ладижинської міської ради.
Зустріч була організована головою батьківського комітету Саволюк Вікторією Василівною. З її ініціативи в класі було оголошено акцію "Подаруй свою іграшку"

Всі учні активно прийняли участь, і вже за кілька днів близько сотні іграшок було передано вихованцям інтернату. Другокласники відчували себе справжніми чарівниками, даруючи радість своїм ровесникам. Спілкуватися довелося мовою жестів. Це було цікаво, але не просто.

Під час екскурсії по інтернату відчувалась атмосфера домашнього затишку. Особливе враження залишилось від галереї дитячих робіт, виконаних у різних техніках аплікації. Такі шедеври могли створити лише справді обдаровані діти!

Поїздка до школи-інтернату стала маленьким кроком до великого добра.
2 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 471 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль