Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Ладижинські школярі відвідали виставку Новорічної іграшки

Ладижинські школярі відвідали виставку Новорічної іграшки

Як вже повідомлялося, сектор краєзнавства МБК «Лада» підготував сюрприз для ладижинців влаштувавши виставку Новорічної іграшки. На виставці, яка проходить в фойє Будинку культури «Лада», старше покоління може поринути у спогади радянських часів, а молодь дізнатись цікаві факти з історії.
Заввідділом сектору краєзнавства МБК «Лада» - Макаревич Тетяна Іванівна розповіла

Перед Різдвом ми підготували виставку Новорічної іграшки. За 5-7 років, ми зібрали більше 100 новорічних іграшок. Допомогли нам в цьому багато наших ладижинців.
У нас на виставці є іграшки 50-х, 60-х 70-х та 80-х років. Це, звичайно, іграшки радянського періоду.
Коли Юрій Гагарін полетів в космос, наша держава випустила ряд іграшок, які мали символіку космосу. Це були невеличкі космонавти, сонце, зірка, ракета.
Коли при владі був Хрущов, то випускали новорічні іграшки у формі кукурудзи, різних овочів, фруктів.
Є також багато іграшок 80-х років - це різнокольорові іграшки зі скла: кульки, герої мультфільмів -Крокоділ Гена, Чіполіно, різні машинки, звірі, ведмедики, мавпочки.
Із старовинних іграшок в нас є ще скляні буси, які використовували як для прикраси ялинки, так і для прикрашання костюмів.
Якщо ви пам’ятаєте, раніше дуже модно було ставити під ялинку Снігуроньку із Дідом Морозом, вони виготовлялися із вати вкритої крохмалем, обов’язково у Діда Мороза був червоний мішок. Також, на виставці представлені Дід Мороз із Снігуркою із скла, із вати та із глини.
В радянські часи на ялинку обов’язково чіпляли годинник із скла, а верхівка обов’язково закінчувалася зіркою.
Присутня на виставці також реліквія – іграшки пропаганда жовтневої революції, громадянської війни.

14 січня в МБК «Лада» на творчу зустріч були запрошені учні молодших класів ЗОШ№1.
Тетяна Іванівна провела із школярами бесіду «Традиції Новогу року в Україні» та ознайомила дітей із експонатами виставки «Новорічна іграшка родянського періоду».

1362_img_0002.jpg (88.77 Kb)0693_img_0003.jpg (73.96 Kb)1839_img_0004.jpg (80.33 Kb)9051_img_0005.jpg (68.89 Kb)6988_img_0006.jpg (70.65 Kb)8375_img_0007.jpg (71.27 Kb)60_img_0008.jpg (67. Kb)0655_img_0009.jpg (91.51 Kb)3958_img_0011.jpg (92.05 Kb)1562_img_0010.jpg (91.29 Kb)4699_img_0014.jpg (45.47 Kb)
17 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 768 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль