Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Ладижинські школярі відвідали виставку Новорічної іграшки

Ладижинські школярі відвідали виставку Новорічної іграшки

Як вже повідомлялося, сектор краєзнавства МБК «Лада» підготував сюрприз для ладижинців влаштувавши виставку Новорічної іграшки. На виставці, яка проходить в фойє Будинку культури «Лада», старше покоління може поринути у спогади радянських часів, а молодь дізнатись цікаві факти з історії.
Заввідділом сектору краєзнавства МБК «Лада» - Макаревич Тетяна Іванівна розповіла

Перед Різдвом ми підготували виставку Новорічної іграшки. За 5-7 років, ми зібрали більше 100 новорічних іграшок. Допомогли нам в цьому багато наших ладижинців.
У нас на виставці є іграшки 50-х, 60-х 70-х та 80-х років. Це, звичайно, іграшки радянського періоду.
Коли Юрій Гагарін полетів в космос, наша держава випустила ряд іграшок, які мали символіку космосу. Це були невеличкі космонавти, сонце, зірка, ракета.
Коли при владі був Хрущов, то випускали новорічні іграшки у формі кукурудзи, різних овочів, фруктів.
Є також багато іграшок 80-х років - це різнокольорові іграшки зі скла: кульки, герої мультфільмів -Крокоділ Гена, Чіполіно, різні машинки, звірі, ведмедики, мавпочки.
Із старовинних іграшок в нас є ще скляні буси, які використовували як для прикраси ялинки, так і для прикрашання костюмів.
Якщо ви пам’ятаєте, раніше дуже модно було ставити під ялинку Снігуроньку із Дідом Морозом, вони виготовлялися із вати вкритої крохмалем, обов’язково у Діда Мороза був червоний мішок. Також, на виставці представлені Дід Мороз із Снігуркою із скла, із вати та із глини.
В радянські часи на ялинку обов’язково чіпляли годинник із скла, а верхівка обов’язково закінчувалася зіркою.
Присутня на виставці також реліквія – іграшки пропаганда жовтневої революції, громадянської війни.

14 січня в МБК «Лада» на творчу зустріч були запрошені учні молодших класів ЗОШ№1.
Тетяна Іванівна провела із школярами бесіду «Традиції Новогу року в Україні» та ознайомила дітей із експонатами виставки «Новорічна іграшка родянського періоду».

1362_img_0002.jpg (88.77 Kb)0693_img_0003.jpg (73.96 Kb)1839_img_0004.jpg (80.33 Kb)9051_img_0005.jpg (68.89 Kb)6988_img_0006.jpg (70.65 Kb)8375_img_0007.jpg (71.27 Kb)60_img_0008.jpg (67. Kb)0655_img_0009.jpg (91.51 Kb)3958_img_0011.jpg (92.05 Kb)1562_img_0010.jpg (91.29 Kb)4699_img_0014.jpg (45.47 Kb)
17 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 803 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль