Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Ладижинські самбісти гідно представили наше славне місто

Ладижинські самбісти гідно представили наше славне місто

12 січня збірна команда міста Ладижин брала участь у чемпіонаті області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 1996-98 р.н., який проходив в місті Вінниця.
Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Переможцями змагань стали: Стременовський Дмитро у ваговій категорії 48кг, Бакун Владислав – 60кг, Куленко Денис – 65кг, Кулінич Іван – 87кг. Сидорук Юрій понад 87кг, Солдатенко Антоніна – 44кг, Данилюк Вікторія – 60кг, Богач Світлана – 65кг, Піддубна Лідія – 48кг та Краєвська Карина понад 75кг.
Другі місця вибороли Майданик Оксана – 56кг та Рябокінь Олена – 52кг, треті – Браїловська Юлія – 56кг та Кучерова Юлія – 52кг.
Всі наші самбісти достойно виступили на змаганнях, гідно представивши наше місто.
Тренують спортсменів Олександр Жарун, Павло Бабак, Владислав Майстренко, Олександр Макогон та Павло Рябокінь.
14 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 498 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль