Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинські рятувальники запросили школярів на екскурсію

Ладижинські рятувальники запросили школярів на екскурсію

Впродовж 10-12 червня пожежну частину міста Ладижина відвідали учні місцевих шкіл з екскурсіями влаштованими з наміром урізноманітнити дозвілля дітей у період канікул.
За цей період ДПРЧ-30 міста Ладижина відвідала 181 дитина із ЗОШ №2, 3 та 4. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Рятувальники зустрічали дітей із цікавими розповідями про особливості несення служби та про почесну героїчну професію, демонстрували наявну пожежну техніку, бойове обладнання та спорядження. Найцікавіше дітям було приміряти бойовий одяг та спорядження, посидіти в пожежному автомобілі, подивитися, як подається струмінь води із пожежних стволів.
Діти були вдячні за цікаву розповідь та теплий прийом, адже в ці дні вони дізналися багато нового та корисного, що може знадобиться в повсякденному житті.
7907_pozh1.jpg (161.92 Kb)6559_pozh2.jpg (186.92 Kb)
15 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 478 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль