Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Топ-5 Ладижинські депутати не підтримали звернення до «Рособщемашу» щодо підтримки миру в Україні

Ладижинські депутати не підтримали звернення до «Рособщемашу» щодо підтримки миру в Україні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2509_ros3.jpg
Рік тому, депутати Ладижинської міської ради підтримали пропозицію міського голови Валерія Коломєйцева та «ратифікували» укладену угоду про дружбу та співпрацю з корпорацією «Рособщемаш», яка займається ракетно-космічними технологіями і знаходиться в підпорядкуванні Роскосмосу.
Відомо, що крім Ладижина угоди про співпрацю російська компанія підписала з містами Київ, Запоріжжя та Дніпропетровськ, а тому Ладижин став четвертим містом в Україні, де буде присутня ця компанія.
З огляду на політичну ситуацію в країні та той факт, що зараз від рук російських військових гинуть українці, депутат міськради Віталій Сутик звернувся до мера з пропозицією написати звернення російським компаньйонам, які могли б, зі своєї сторони, звернутися до свого президента Путіна з проханням щодо припинення військових дій в Україні. Дане питання було внесено до порядку денного чергової 35 сесії Ладижинської міської ради що відбулася 30 вересня цього року.
Але, після голосування виявилося, що пропозицію підтримали лише 11 з 30 присутніх на сесії депутатів. Міський голова Валерій Коломєйцев при голосуванні вирішив утриматися.
Варто зазначити, що результати угоди про співпрацю з російським «Рособщемашем», яка була підписана влітку минулого року досі невідомі.
1 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 724 Коментарів: 5
Написав: Петро 1.10.2014 - 22:47
Всіх 19 депутатів які не підтримали звернення в Донецьк, а Коломейцева гнати з міськради.
Написав: Pyatkovskiy 1.10.2014 - 23:00
Петро,
Плати за новые выборы и можно депутатов и мера менять хоть каждый месяц, но деньги плати из своего кармана, а не из бюджета. Бюджетные деньги лучше потратить на закупку бронежилетов и поддержку семей военнослужащих.
И вообще странно, что Сутик стал инициатором , лучше бы вместо сессии пошёл смолить крыши, а то дожди передают.
Написав: ihor.sheva 1.10.2014 - 23:13
Пропозиція, вважаю, була вірною. Незрозуміло, чому в раді лише 11 українців...
aleksandr
Написав: aleksandr 1.10.2014 - 23:40
Написав: nina 2.10.2014 - 09:17
Покидьки, ти, які не підтримали. Бажано озвучити призхвіща наших " захисників"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль