Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Топ-5 Ладижинські депутати не підтримали звернення до «Рособщемашу» щодо підтримки миру в Україні

Ладижинські депутати не підтримали звернення до «Рособщемашу» щодо підтримки миру в Україні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2509_ros3.jpg
Рік тому, депутати Ладижинської міської ради підтримали пропозицію міського голови Валерія Коломєйцева та «ратифікували» укладену угоду про дружбу та співпрацю з корпорацією «Рособщемаш», яка займається ракетно-космічними технологіями і знаходиться в підпорядкуванні Роскосмосу.
Відомо, що крім Ладижина угоди про співпрацю російська компанія підписала з містами Київ, Запоріжжя та Дніпропетровськ, а тому Ладижин став четвертим містом в Україні, де буде присутня ця компанія.
З огляду на політичну ситуацію в країні та той факт, що зараз від рук російських військових гинуть українці, депутат міськради Віталій Сутик звернувся до мера з пропозицією написати звернення російським компаньйонам, які могли б, зі своєї сторони, звернутися до свого президента Путіна з проханням щодо припинення військових дій в Україні. Дане питання було внесено до порядку денного чергової 35 сесії Ладижинської міської ради що відбулася 30 вересня цього року.
Але, після голосування виявилося, що пропозицію підтримали лише 11 з 30 присутніх на сесії депутатів. Міський голова Валерій Коломєйцев при голосуванні вирішив утриматися.
Варто зазначити, що результати угоди про співпрацю з російським «Рособщемашем», яка була підписана влітку минулого року досі невідомі.
1 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 739 Коментарів: 5
Написав: Петро 1.10.2014 - 22:47
Всіх 19 депутатів які не підтримали звернення в Донецьк, а Коломейцева гнати з міськради.
Написав: Pyatkovskiy 1.10.2014 - 23:00
Петро,
Плати за новые выборы и можно депутатов и мера менять хоть каждый месяц, но деньги плати из своего кармана, а не из бюджета. Бюджетные деньги лучше потратить на закупку бронежилетов и поддержку семей военнослужащих.
И вообще странно, что Сутик стал инициатором , лучше бы вместо сессии пошёл смолить крыши, а то дожди передают.
Написав: ihor.sheva 1.10.2014 - 23:13
Пропозиція, вважаю, була вірною. Незрозуміло, чому в раді лише 11 українців...
aleksandr
Написав: aleksandr 1.10.2014 - 23:40
Написав: nina 2.10.2014 - 09:17
Покидьки, ти, які не підтримали. Бажано озвучити призхвіща наших " захисників"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль