Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка, Влада Ладижинські чиновники затягнуть паски

Ладижинські чиновники затягнуть паски

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7475_chin.jpg
Місцева влада почала виконувати постанову Кабінету Міністрів України «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».
Розпорядженням Ладижинської міської ради від 20 березня 2014 року затверджено заходи щодо економічного і раціонального використання міського бюджету, передбаченого на утримання Ладижинської міської ради. Розпорядження вступило в силу з 1 квітня цього року.
Насамперед для міської ради припинять купувати меблі, мобільні телефони, ноутбуки та побутову техніку. Також ладижинські чиновники можуть забути про оплату послуг мобільного зв’язку та відрядження за кордон за рахунок міського бюджету, крім випадків, коли відшкодування втрат здійснюється в повному обсязі за рахунок сторони, що приймає.
Відтепер вважається неприпустимим використання для обслуговування міської ради більше двох легкових автомобілів.
Припинять утворення нових бюджетних установ.
Торкнеться економія і закладів, установ, організацій комунальних форм власності, яким заборонено збільшувати чисельність працівників.
Припинить заповнення вакантних посад і міська рада, крім посад керівників структурних підрозділів та їх заступників, а також випадків переведення з посади на посаду спеціалістів у межах структурних підрозділів міської ради в разі виникнення виробничої потреби, а у разі необхідності приймати на посади спеціалістів структурних підрозділів по строковим трудовим договорам або цивільно-правовим угодам.
Вдарить економія і власне по гаманцям чиновників. Так, будуть тимчасово призупинені виплати грошової винагороди посадовим особам місцевого самоврядування за сумлінну безперервну працю в органах місцевого самоврядування, зразкове виконання трудових обов’язків. Не виплачуватимуться доплати за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників. А нарахування підвищень до посадових окладів, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат працівникам відбуватиметься виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого бюджетом на 2014 рік.
В цілях економії ладижинська мерія відмовиться від фінансування деяких бюджетних програм, таких як проведення виставок, ярмарок, конференцій відзначення пам’ятних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій, а також ювілеїв і вшанування пам’яті видатних осіб та інших осіб. Але, на заходи, пов’язані з відзначенням 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, Дня Конституції України, Дня Незалежності України, Дня міста, Дня Перемоги, Дня пам’яті жертв голодоморів гроші таки знайдуться.
Щоб заощадити на енергоресурсах, чиновники продовжуватимуть заходи з енергозбереження.

Джерело інформації: сайт Ладижинської міської ради
2 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 802 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль