Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка, Влада Ладижинські чиновники затягнуть паски

Ладижинські чиновники затягнуть паски

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7475_chin.jpg
Місцева влада почала виконувати постанову Кабінету Міністрів України «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».
Розпорядженням Ладижинської міської ради від 20 березня 2014 року затверджено заходи щодо економічного і раціонального використання міського бюджету, передбаченого на утримання Ладижинської міської ради. Розпорядження вступило в силу з 1 квітня цього року.
Насамперед для міської ради припинять купувати меблі, мобільні телефони, ноутбуки та побутову техніку. Також ладижинські чиновники можуть забути про оплату послуг мобільного зв’язку та відрядження за кордон за рахунок міського бюджету, крім випадків, коли відшкодування втрат здійснюється в повному обсязі за рахунок сторони, що приймає.
Відтепер вважається неприпустимим використання для обслуговування міської ради більше двох легкових автомобілів.
Припинять утворення нових бюджетних установ.
Торкнеться економія і закладів, установ, організацій комунальних форм власності, яким заборонено збільшувати чисельність працівників.
Припинить заповнення вакантних посад і міська рада, крім посад керівників структурних підрозділів та їх заступників, а також випадків переведення з посади на посаду спеціалістів у межах структурних підрозділів міської ради в разі виникнення виробничої потреби, а у разі необхідності приймати на посади спеціалістів структурних підрозділів по строковим трудовим договорам або цивільно-правовим угодам.
Вдарить економія і власне по гаманцям чиновників. Так, будуть тимчасово призупинені виплати грошової винагороди посадовим особам місцевого самоврядування за сумлінну безперервну працю в органах місцевого самоврядування, зразкове виконання трудових обов’язків. Не виплачуватимуться доплати за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників. А нарахування підвищень до посадових окладів, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат працівникам відбуватиметься виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого бюджетом на 2014 рік.
В цілях економії ладижинська мерія відмовиться від фінансування деяких бюджетних програм, таких як проведення виставок, ярмарок, конференцій відзначення пам’ятних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій, а також ювілеїв і вшанування пам’яті видатних осіб та інших осіб. Але, на заходи, пов’язані з відзначенням 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, Дня Конституції України, Дня Незалежності України, Дня міста, Дня Перемоги, Дня пам’яті жертв голодоморів гроші таки знайдуться.
Щоб заощадити на енергоресурсах, чиновники продовжуватимуть заходи з енергозбереження.

Джерело інформації: сайт Ладижинської міської ради
2 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 852 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль