Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Ладижинські чиновники борються із зарплатами «у конвертах»

Ладижинські чиновники борються із зарплатами «у конвертах»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8027_trud.jpg
Влада Ладижина веде боротьбу за поповнення міського бюджету, зокрема, шляхом протидії виплати заробітної плати найманим працівникам “ в конвертах”.
Так, 29 липня 2014 року виконком Ладижинської міської ради затвердив новий склад міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Така необхідність, виникла в зв’язку з кадровими змінами, з метою проведення постійної системної роботи щодо захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, керуючись ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", - повідомляє Ладижинська міська рада.
Отже, до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення увійшли:

Ткачук Олександр Миколайович – заступник міського голови, керівник робочої групи

Стукало Алла В’ячеславівна – начальник відділу з питань захисту прав споживачів та торгівлі міської ради, заступник керівника робочої групи

Сас Оксана Олексіївна – заступник начальника управління-начальник
відділу управління праці та соціального
захисту населення, секретар робочої групи

Прудіус Ганна Григорівна – головний спеціаліст з питань праці та зайнятості
управління праці та соціального
захисту населення

Грабовенко Сергій Дмитрович - головний державний ревізор-інспектор Бершадської ОДПІ (за згодою)

Данилюк Сергій Миколайович – головний державний ревізор-інспектор
Ладижинського відділення Бершадської ОДПІ, (за згодою)

Колотило Марія Віталіївна – директор міського центра зайнятості (за згодою)

Лаврук Олександр Васильович – начальник сектору дільничних інспекторів міліції Ладижинського МВ, старший лейтенант міліції (за згодою)

18 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 604 Коментарів: 1
Написав: OstapBender 20.08.2014 - 17:28
З себе почнуть?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль