Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинська самооборона не збирається перетворюватися на патрульних по захисту «лавочок та клумб»

Ладижинська самооборона не збирається перетворюватися на патрульних по захисту «лавочок та клумб»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7682_img_0219.jpg
Як вже повідомлялося, мерія Ладижина зголосилася виділити 66 тисяч гривень на закупівлю екіпіровки для патрульно-постової служби, яка створюється за ініціативи місцевої самооборони.
Щоправда, гроші, наші депутати просто так не роздають, тому до самооборонівців відразу висунули низку вимог – колір та фасон форми доведеться узгоджувати з місцевою владою, зовнішній вигляд, також, має бути на висоті, а то мовляв порозвішують животи у тих формах і будуть паплюжити чесне ім’я ППС-ників. Крім того, чергувати потрібно буде де скажуть і коли скажуть, бо он скільки хуліганів розвелося – то дерево зламають то лавочку зіпсують.
Таке ставлення місцевої влади до громадського формування, дещо обурило членів ладижинської самооборони. Тож, вони підготували відкритий лист-звернення до мешканців міста Ладижин, в якому вирішили роз’яснити людям коли і для чого створювалися загони самооборони і якою діяльністю вони мають займатися.
Зокрема, в листі зазначається:
«…Ми – громадське формування, яке гідно показало себе в скрутний час, але не потрібно створювати з нас образ патрульних по захисту «лавочок та клумб». Самооборонці довели, що можуть допомагати в забезпеченні правопорядку міста та навколишніх територій, маємо певні напрацювання. В правовому полі ми не маємо можливостей «переступити» через міліцію та перейняти їх функції.
В спокійний час правоохоронці та Ладижинська «Дружина», виконує свої функції без нарікань мешканців Ладижина. НАРОДНА САМООБОРОНА залучається під час масових акцій та у святкові дні – на допомогу відповідним органам, підтримує правопорядок та допомагає в охороні міста і стратегічних об’єктів. Вважайте, що САМООБОРОНА створює «тривожні команди», які можуть оперативно відреагувати на небезпеку для мешканців міста. Аналогічно можемо в короткий час зорганізуватись для запобігання чи допомозі під час надзвичайних обставин та катастроф…»
Крім того, кошти самооборонівці просили виділити не на заробітну плату чи індивідуальні забаганки, а на однаковий однострій.
«…Такі дії, по підтримці місцевих – аналогічних за функціями організацій, відбувались по всій Україні,в нашій області та районах, в цілому. Нас не купує міський голова, нам надає підтримку громада Ладижина (як і багатьом громадським організаціям)…» - зазначили активісти ГФ «Народна самооборона міста Ладижина.

14 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 701 Коментарів: 9
Написав: Pyatkovskiy 15.07.2014 - 00:12
Если они такие сильные вояки -купить им форму и на восток!
Городу нужно, и не менее важно, чтобы сами жители охраняли коммунальное имущество и лавочки и клумбы, тоже нужно кому то держать на контроле. Если самооборона только будет животами трусить, то зачем она вообще нужна? Мера и горсовет охранять? Как подло из общего бюджета просить деньги на форму, а когда до дела то в кусты. Какие стратегические объекты они будут защищать? Рябу будет охранять личная самооборона, а на станции и так есть не плохая охрана. Самооборона должна красить детские площадки, автобусные остановки, охранять машины на бывшей рябовской платной стоянке.Во время массовых мероприятий вместе с милицией следить за правопорядком. Переводить маленьких детей чрез дорогу, участвовать в субботниках по благоустройству территорий, помогать ГАИ устанавливать дорожные знаки. Зимой посыпать дорожки песком и расчищать снег, строить кормушки для птиц ,помогать развешивать гирлянды и наряжать новогоднюю ёлку. А если они не желают во всём этом участвовать, то почему им не попробовать заработать эти деньги например кошением травы и ликвидацией амброзии, обрезкой деревьев, чисткой речки Сильница, кошением водоростей. Или у них руки не из того места ростут? Хватит уже иждивенцов и прихлебателей, лучше эти деньги выделить инвалидам -они действительно не могут их заработать!
Написав: OstapBender 15.07.2014 - 13:20
Pyatkovskiy, що ти ліпиш? Самооборана відмовилась від заробітної плати, яку її пропонувала міська рада. Всі члени самооборони працюють, і хочуть допомагати місту у вільний від роботи час, на відміну від тебе, бо ти в цей час цмулиш пиво і пишеш дурнуваті коментарі. Що ти взагалі в своєму житті зробив, крім того, що забруднюєш повітря навколо себе?
Написав: Pyatkovskiy 15.07.2014 - 13:38
Ты хоть одну лавочку покрасил? Я пиво пью за заработанные трудом деньги , а не выпрошенные у мера! Хотите помогать городу- помогайте! Но то, что вас просит мер и горсовет! И не думайте,что то, что вы хотите сделать нужно ещё кому то кроме вас! Ты сам только зря коптишь небо и пишешь полнейшие глупости, твоя дурь видна и без комментариев! Город без всех этих самооборон жил и ещё проживет и за чем тогда милиция если самооборона будет работать бесплатно! Смотрите не надорвитесь- вы же так много для города сделали.Всего ничего!
Написав: OstapBender 15.07.2014 - 15:11
Pyatkovskiy, пофарбував і то не одну. Міліція, а у нас була міліція? То зборище алкашів та бандитів, які займались кришуванням наркотиків, вимагали хабарі та вибивали свічення ти називаєш міліцією? Їх треба всіх розганяти.
Щодо того, що особисто зробив я, то набагато більше ніж та ж сама міліція разом з тобою взята. І гроші у мера не прошу, а заробляю власним розумом, і повір більше за тебе.
Написав: nina 15.07.2014 - 15:26
OstapBender, почему ви пишете о милиции в прошедшем времени? Почему была, крышевала, выбивала и так далее? Правильно написать есть, крышует ( в 11 доме наркотики продаются оптом на глазах у всех чуть ли не каждый день), выбивает.... всё в настоящем времени, хоть кто-то здесь и расписался, что избавились в Ладыжини от наркотиков и наркоманов. БРЕХНЯ на постном масле!Было, есть и ещё долго будет. Пока такая власть в городе существует.
Написав: OstapBender 15.07.2014 - 15:51
nina, ну от ще один факт того, що наша дорога міліція - ширма для для злочинців. Гнати їх сраним віником!
Написав: Pyatkovskiy 15.07.2014 - 16:56
Ну и кого поставить тебя что ли ? Если ты за войну=значит за Майдан=значит за Авакова и его банду, чего же ты жалуешься или Аваков тебе медаль "За трусость и предательство" не выдал? Гнать таких как ты и твою самооборону и твою милицию вместе с Верховной Зрадой сраной метлой!
Написав: OstapBender 15.07.2014 - 17:22
Pyatkovskiy, все з тобою ясно. Іди ти в дупу.
Написав: nina 15.07.2014 - 21:54
Влад, в чём дело? Гони, я тебя поддержу, и не только я. Тебя назначим, кем только захочешь. Только гони, а не выискивай кому бы догодить.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль