Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Ладижинська птахофабрика знизила прибуток Нашої Ряби на 50%

Ладижинська птахофабрика знизила прибуток Нашої Ряби на 50%


http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3.pngЧистий прибуток агрохолдингу Миронівський хлібопродукт за 9 місяців 2013 знизився на 47% і становив 150 млн доларів.

Про те, що МХП скоротила чистий прибуток сказано в оприлюдненому вчора фінансовому звіті компанії на сайті Лондонської фондової біржі.

В агрохолдингу пояснили, що зниження відбулося через збільшення амортизації, пов'язаної з введенням в експлуатацію Вінницького комплексу і зростання фінансових витрат.

При цьому виручка агрокомпанії зросла на 3% - до $ 1,08 млрд. Левову частку доходів - 79% - приніс продаж курятини.

Обсяги проданого м'яса птиці збільшилися на 18% - до 346,9 тис. т, але паралельно компанія скоротила реалізацію зернових, тому й зростання виручки виявився невеликим, йдеться в звіті компанії. За підсумками дев'яти місяців EBITDA скоротилася на 17% - до $ 317 млн. Близько 65% акцій МХП належать Юрію Косюку, інші 35% знаходяться у вільному обігу на Лондонській фондовій біржі.

Це вже не перше скорочення чистого прибутку МХП. За підсумками першого півріччя 2013 агрокомпанія отримала $ 89,54 млн чистого прибутку, що на 47,4% менше показника відповідного періоду 2012 р. На фінансові результати тоді вплинуло зростання процентних виплат через випущених компанією в березні євробондів на $ 750 млн, через що подорожчав корм і зросла амортизація основних фондів.

"Незважаючи на складну макроекономічну ситуацію в Україні, компанія продовжила рости і розвивати свій бізнес шляхом збільшення обсягів виробництва курятини та розширення свого земельного банку", - прокоментував результати роботи голова правління МХП Юрій Косюк.
18 листопада 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2225 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль