Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Ладижинська птахофабрика знизила прибуток Нашої Ряби на 50%

Ладижинська птахофабрика знизила прибуток Нашої Ряби на 50%


http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3.pngЧистий прибуток агрохолдингу Миронівський хлібопродукт за 9 місяців 2013 знизився на 47% і становив 150 млн доларів.

Про те, що МХП скоротила чистий прибуток сказано в оприлюдненому вчора фінансовому звіті компанії на сайті Лондонської фондової біржі.

В агрохолдингу пояснили, що зниження відбулося через збільшення амортизації, пов'язаної з введенням в експлуатацію Вінницького комплексу і зростання фінансових витрат.

При цьому виручка агрокомпанії зросла на 3% - до $ 1,08 млрд. Левову частку доходів - 79% - приніс продаж курятини.

Обсяги проданого м'яса птиці збільшилися на 18% - до 346,9 тис. т, але паралельно компанія скоротила реалізацію зернових, тому й зростання виручки виявився невеликим, йдеться в звіті компанії. За підсумками дев'яти місяців EBITDA скоротилася на 17% - до $ 317 млн. Близько 65% акцій МХП належать Юрію Косюку, інші 35% знаходяться у вільному обігу на Лондонській фондовій біржі.

Це вже не перше скорочення чистого прибутку МХП. За підсумками першого півріччя 2013 агрокомпанія отримала $ 89,54 млн чистого прибутку, що на 47,4% менше показника відповідного періоду 2012 р. На фінансові результати тоді вплинуло зростання процентних виплат через випущених компанією в березні євробондів на $ 750 млн, через що подорожчав корм і зросла амортизація основних фондів.

"Незважаючи на складну макроекономічну ситуацію в Україні, компанія продовжила рости і розвивати свій бізнес шляхом збільшення обсягів виробництва курятини та розширення свого земельного банку", - прокоментував результати роботи голова правління МХП Юрій Косюк.
18 листопада 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2346 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль