Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Ладижинська птахофабрика знизила прибуток Нашої Ряби на 50%

Ладижинська птахофабрика знизила прибуток Нашої Ряби на 50%


http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3.pngЧистий прибуток агрохолдингу Миронівський хлібопродукт за 9 місяців 2013 знизився на 47% і становив 150 млн доларів.

Про те, що МХП скоротила чистий прибуток сказано в оприлюдненому вчора фінансовому звіті компанії на сайті Лондонської фондової біржі.

В агрохолдингу пояснили, що зниження відбулося через збільшення амортизації, пов'язаної з введенням в експлуатацію Вінницького комплексу і зростання фінансових витрат.

При цьому виручка агрокомпанії зросла на 3% - до $ 1,08 млрд. Левову частку доходів - 79% - приніс продаж курятини.

Обсяги проданого м'яса птиці збільшилися на 18% - до 346,9 тис. т, але паралельно компанія скоротила реалізацію зернових, тому й зростання виручки виявився невеликим, йдеться в звіті компанії. За підсумками дев'яти місяців EBITDA скоротилася на 17% - до $ 317 млн. Близько 65% акцій МХП належать Юрію Косюку, інші 35% знаходяться у вільному обігу на Лондонській фондовій біржі.

Це вже не перше скорочення чистого прибутку МХП. За підсумками першого півріччя 2013 агрокомпанія отримала $ 89,54 млн чистого прибутку, що на 47,4% менше показника відповідного періоду 2012 р. На фінансові результати тоді вплинуло зростання процентних виплат через випущених компанією в березні євробондів на $ 750 млн, через що подорожчав корм і зросла амортизація основних фондів.

"Незважаючи на складну макроекономічну ситуацію в Україні, компанія продовжила рости і розвивати свій бізнес шляхом збільшення обсягів виробництва курятини та розширення свого земельного банку", - прокоментував результати роботи голова правління МХП Юрій Косюк.
18 листопада 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2372 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль