Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Ладижинська музична школа відзначила Міжнародний день музики

Ладижинська музична школа відзначила Міжнародний день музики

Ладижинська міська музична школа, разом з усім світом, відзначила Міжнародний день музики, повідомляє Ладижинська міська рада.
На концертний захід за участю викладачів школи, учнів та колективів були запрошені батьки та друзі вихованців закладу.
Ціла палітра звуків та мелодій від класичної до народної та сучасної музики охопила слухачів.
В концерті підготовкою та проведенням якого займались Мезеніна І.В. та Мезенін Р.В. взяли участь наступні учасники:
o вокальний ансамбль «Сонет», керівник Мезеніна І.В.
o вокальний ансамбль «Консонанс», керівник Смірнова М.М.
o солісти: Лобачова Софія, Перловська Даша, Кунгурова Анжеліка, Кальніченко Даша.
o дуети: Солдатова М.М., Міліщук О.В. (домра);
o Шаломанов А.С., Солдатова М.В. (гітара);
o Шевлягіна Н.С., Дубова А.В. (скрипка, ф-но);
o Кучковська І.В., Гнасько О. (домра);
o Нарожна Н.О., Терешко О.З. (ф-но)
o фортепіанний квартет: Рибак І.А., Кройтор Т.Д., Дубова А.В., Гнасько М.О.
o вокально-інструментальний колектив у складі: ПлатЛ.А., НедзельськаТ.В., Шевлягіна Н.С.,Шаломанов А.С.,Солдатова М..В.
o вокальні ансамблі викладачів: Плат Л.А., Недзельська Т.В., Смірнова М.М., Казанцев П.Д., Сімонайц А.В., Горбова О.В., Пупко Н.О.
o солісти: Недзельський В.М., Шаломанов А.С.
o ансамбль «Гармонія», керівник Міліщук О.В.
Розкрити образ, який відтворив у своїй музиці композитор, донести її зміст до присутніх, показати на найкращому рівні свою майстерність, виконати твір так, щоб слухач отримав насолоду від музики — все це ладижинські музиканти робили на високому творчому піднесенні. Винагородою для них став теплий прийом публіки та щедрі аплодисменти.
9637_m1.jpg (125.25 Kb)6286_m2.jpg (162.94 Kb)2877_m3.jpg (141.18 Kb)
5 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 629 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль