Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Ладижинська міськрада виставила на аукціон скандальну земельну ділянку що по вул.Будівельніків

Ладижинська міськрада виставила на аукціон скандальну земельну ділянку що по вул.Будівельніків

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6760_zem2.jpg
Відділ земельних ресурсів Ладижинської міської ради підготував до продажу на аукціоні право оренди на 2 земельні ділянки загальною площею – 0,549. Про це повідомляється на офіційному сайті Ладижинської міської ради.
На земельні торги виставляються:
1) Земельна ділянка загальною площею 0,5000 га, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови – будівництво автомобільної стоянки, місце розташування: Вінницька область, м. Ладижин, вул. Будівельників;
2) земельна ділянка площею 0,0049 га, комерційне призначення (розташування торгівельних павільйонів), місце розташування: Вінницька область, м. Ладижин, вул. Слобода.

Нагадаємо, на ділянці, що по вул. Будівельників, керівництвом МХП було облаштовано автомобільну стоянку без правовстановлюючих документів. Припинити незаконне користування земельною ділянкою вдалося лише після втручання громадськості, та винесення питання на позачергову сесію Ладижинської міської ради.
Розібравши автостоянку, «Наша Ряба» «образилася» і припинила фінансувати дитячі садочки.
17 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 588 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль