Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Ладижинська міськрада виставила на аукціон скандальну земельну ділянку що по вул.Будівельніків

Ладижинська міськрада виставила на аукціон скандальну земельну ділянку що по вул.Будівельніків

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6760_zem2.jpg
Відділ земельних ресурсів Ладижинської міської ради підготував до продажу на аукціоні право оренди на 2 земельні ділянки загальною площею – 0,549. Про це повідомляється на офіційному сайті Ладижинської міської ради.
На земельні торги виставляються:
1) Земельна ділянка загальною площею 0,5000 га, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови – будівництво автомобільної стоянки, місце розташування: Вінницька область, м. Ладижин, вул. Будівельників;
2) земельна ділянка площею 0,0049 га, комерційне призначення (розташування торгівельних павільйонів), місце розташування: Вінницька область, м. Ладижин, вул. Слобода.

Нагадаємо, на ділянці, що по вул. Будівельників, керівництвом МХП було облаштовано автомобільну стоянку без правовстановлюючих документів. Припинити незаконне користування земельною ділянкою вдалося лише після втручання громадськості, та винесення питання на позачергову сесію Ладижинської міської ради.
Розібравши автостоянку, «Наша Ряба» «образилася» і припинила фінансувати дитячі садочки.
17 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 560 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль