Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Ладижинська міськрада проведе земельний аукціон

Ладижинська міськрада проведе земельний аукціон

На останній сесії міської ради депутати затвердили проекти землеустрою земельних ділянок для проведення аукціону з продажу права оренди на них. Термін оренди 10 років.
Про це повідомляє газета «Нове місто».
Функціональне призначення вищезгаданих ділянок – зведення торгівельних павільйонів.
Пропонуємо ознайомитися з місцем розташування землі, площею та стартовою ціною лотів.
Отже, шість земельних ділянок знаходиться по вулиці Будівельників вздовж будинку №38. Площа кожної – 0,0036 га. Стартова ціна кожного лота (у розмірі річної орендної плати) – 1тис. 296 грн.
Дві ділянки – по вулиці Слобода. Площа кожної – 0,0049 га. Стартова ціна кожного лота (у розмірі річної орендної плати) – 1 тис. 764 грн.
Ще одна земельна ділянка розташована по вулиці Кравчика. Площа – 0,0056 га. Стартова ціна лота (у розмірі річної орендної плати) – 2 тис. 016 грн.
Також в оренду пропонується ділянка по вулиці Процишина біля будинку №31. Площа – 0,0056 га. Стартова ціна лота (у розмірі річної орендної плати) – 2 тис. 016 грн.
Остання земельна ділянка – по вулиці Будівельників. Площа – 0,50 га. Стартова ціна лота (у розмірі річної орендної плати) – 180 тис. грн.
Підвівши нескладні підрахунки можна приблизно вирахувати на скільки щорічно, за рахунок оренди, буде поповнюватися місцевий бюджет.
Сподіваємося, що додаткові кошти буде спрямовано на ремонт дахів, доріг, водопровідних і каналізаційних мереж, інженерних комунікацій та інше.
Про дату проведення аукціону, на жаль, не повідомляється.

9 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 489 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль