Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинська міська рада не дослухається до думки громади

Ладижинська міська рада не дослухається до думки громади

Великого розголосу в нашому місті набуло повідомлення про використання праці засуджених на Нашій Рябі. Нагадаємо, що реабілітаційний центр для засуджених розташований в колишньому санаторію «Дубрава», який знаходиться впритул до Ладижинського інтернату та дитячого санаторію «Подільський Артек». Погодьтеся, що сусідство досить дивне.

Така інформація не залишила байдужими учасників громадської організації «Ладижинська громадська рада», які 1 жовтня звернулись до міського голови міста Ладижин Валерія Коломєйцева з вимогою взяти під контроль цю ситуацію та ініціювати питання про ліквідацію виправного центру на базі колишнього санаторію «Дубрава» та заборону залучення праці засуджених на території Ладижинської міської ради.

Отримавши звернення міський голова Валерій Коломєйцев проявив солідарність з Ладижинською громадською радою і виступив проти того, щоб на теренах міста Ладижин існували такі заклади.

В нараді за участю керівників пенітенціарної служби області міський голова не брав і свого останнього слова не сказав з приводу використання праці засуджених на переробному комплексі Нашої Ряби.
Але, 25 жовтня цього року, Голова ради управління ГО «Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб отримав офіційну відповідь на своє звернення від заступника міського голови з якої випливає, що міська рада не проти використання праці засуджених.

Заступник міського голови повідомляє, що на підприємствах торгової марки «Наша Ряба» створено близько 3-ох тисяч робочих місць і без сумніву, всі робочі місця на підприємствах створювалися для безробітних ладижинців, проте на 1 жовтня на комплексах в «забійному» та «вирощування птиці» працює трохи більше 800 ладижинців.

Крім того, за 9 місяців 2013 року до Ладижинського центру зайнятості підприємствами міста було подано більше тисячі вакансій. Отже, ладижинці мають можливість трудовлаштовуватись не лише на підприємствах ТМ «Наша Ряба».

Відомо, що ладижинці не дуже охоче йдуть на роботу на «Переробний комплекс». З іншого боку, за словами Олексія Шевченка, в районах Вінниччини є багато бажаючих працювати на підприємстві, проте транспортування робочої сили на значні відстані обійдеться в кругленьку суму. Як альтернатива - використання праці ув’язнених.

«Ми привозимо з Немирова до себе людей. Це не проблема. Там черга до нас записана вже на, як мінімум, місяць наперед по набору персоналу. Тобто в нас, як роботодавців, немає проблем з роботою персоналу. Але ці люди також мають бажання працювати, вони мешкають в межах Ладижина, чи за межами міста – у «Дубраві», і у нас мінімальне транс-плече доставки. Це теж впливовий фактор», підсумував директор «Переробного комплексу» ТОВ «Вінницька птахофабрика» Олексій Вікторович Шевченко.

Піднімалася тема праці засуджених і під час прямого ефіру на Радіо Ладижин, що відбувся 21 жовтня за участю начальника департаменту по роботі з інвесторами і ЗМІ ПАТ "Миронівський Хлібопродукт" Анастасією Соботюк.
Пані Собатюк у свому інтерв’ю розповіла, що засуджені - це перш за все люди. На підприємствах МХП, діє соціальний проект по працевлаштуванню людей з місць позбавлення волі. Вони хочуть працювати і бути більш соціальними.

"Ми можемо пишатися тим, що можемо надати таке місце роботи для людей. Ми вважаємо своїм обов’язком виховувати вірне розуміння роботи та життя. Подібні проекти існують і у Європі і у Америці", - зазначила пані Саботюк.
Отже, влада не чує думки громади, яка невдоволена створенням виправного центру на базі колишнього санаторію «Дубрава» та вимагає заборони залучення праці засуджених на території Ладижинської міської ради.
Адже центр знаходиться впритул до Ладижинського інтернату та дитячого санаторію «Подільський Артек». В санаторії відпочивають діти, невже влада не розуміє що наражає їх на небезпеку. Крім того, створюється вкрай напружена ситуація в плані виникнення злочинів в місті.
Як завжди на перший план виступають гроші.

Джерело: http://lad.vn.ua/blog/rada/ladizhinska-miska-rada-ne-proti-vikoristannya-praci-zasudzhenih-v-misti-ladizhin.html
Читайте також: http://lad.vn.ua/rss-ladyjin-news-interviu/na-pidpriemstvah-mhp-e-pracivniki-z-ladizhina.html
http://lad.vn.ua/rss-ladyjin-news-skandaly/misceva-vlada-ladizhina-zmirilas-z-praceyu-zasudzhenih-na-nashii-ryabi.html
http://lad.vn.ua/rss-ladyjin-news-skandaly/gromadskist-ladizhina-vimagae-pripiniti-vikoristannya-praci-zasudzhenih-na-nashii-ryabi.html
http://lad.vn.ua/rss-ladyjin-news-articles-skandaly/nasha-ryaba-nalagodila-postavki-zasudzhenih-v-misto-ladizhin_-bo-nihto-ne-hoche-pracyuvati.html
6 листопада 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 554 Коментарів: 1
Написав: Громадська рада 7.11.2013 - 12:12
Напевно що міська влада таки дослухалася до думки громадян. Ще недавно на цьому сайті була стаття про невинно засудженого хлопця, який зараз працює на Рябі через реабілітаційний центр. В тій статті навіть були заклики негайно звільнити людину. Але міська влада не може звільняти засуджених. Андрій, чи може в тебе думка про того хлопця помінялася? Він заслуговую більш жорсткішого утримання під вартою? А можливо всі 30 людей невинно засуджених? Мені здається що вони менш небезпечні ніж деякі депутати.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль