Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы Ладижинська лікарня відмовилася від подарованих апаратів «штучної нирки»

Ладижинська лікарня відмовилася від подарованих апаратів «штучної нирки»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6569_likari.jpg
В період передвиборчої кампанії один з кандидатів на посаду міського голови подарував ладижинській лікарні три апарати «штучної нирки».
Як виявилося, підключення та обслуговування апаратури потребувало додаткових витрат. Тож, міський голова дав доручення головному лікарю ЛТМО надати розрахунок коштів, необхідних для закупівлі обладнання, необхідного для запуску апарату.
Але, після підрахунків, було вирішено повернути апарати спонсору. Про це повідомляє газета «Нове місто».
Адміністрація лікарні вважає недоцільним утримування дороговартісного обладнання.
- Сам по собі процес підключення «штучної нирки» дуже дороговартісний. Затрати не виправдовують очікуваного ефекту. Подібні процедури (гемодіаліз нирок) дешевше і краще проводити у спеціалізованих відділеннях. Крім того, таких випадків у Ладижині небагато. Для лікування нирок на базі ТМО краще було б мати плазмофорез. Він набагато дешевший, а ефект подібний. З огляду на це, ми повернемо спонсору ці апарати, - прокоментував ситуацію Дмитро Альчук.
Знаючи прихильність медиків до міського голови стає зрозуміло, що рішення повернути «штучні нирки» було узгоджене з ним.
Можливо Валерій Іванович вирішив у такий спосіб поквитатися з конкурентом? Адже багатьом ладижинцям сподобався молодий кандидат, який готов вкладати в місто кошти і має для цього можливості.
Нагадаємо, медиків, які під час виборчої кампанії підтримували інших кандидатів, мер звинуватив у зраді.
26 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 835 Коментарів: 9
Написав: Arhip 26.06.2014 - 23:42
Обміняти не пробували на щось корисне? Просто немає слів...
Написав: nina 27.06.2014 - 01:07
Это чтоб медики не расслаблялись и в другой раз не принимали подарков от того от кого не следует по понятиям их принимать В.И.В Ладыжине даже принимать, не то что дарить можно только с дозволения рудого.
Написав: Stop 27.06.2014 - 01:36
Ніна, ти хочеш сказати що цей подарунок корисний для хворих? Ти медік? Чи може спеціаліст в медичній сфері? На кой лікарні цей металобрухт? Спеціалісти дали свій висновок, а ти хочеш далі лікувати тим чим не лічиться? От сама і лікуйся, або дітей своїх приводь. Я чув що вони в тебе алкаші і потребують промивку нирок. От і випробуй устаткування. А то в тебе яду більше ніж здорового глузду.

Архіп, системи разрахунків на кшталт обмін/бартер давно пройшли. Так що лікарня просто не в змозі робити операції обміну, а тим більше бартеру. Тобі як юристу це відомо більше ніж бабці пенсіонеру. І твій призив про якийсь обмін вказує або про твоє незнання Законів України або про дешевий популізм. Ти ж сам бачиш що твій популізм за останні 7 років тобі не додає балів, а громаді користі.
Написав: ага 27.06.2014 - 01:53
Или Вася договорился с Валерой про прибор, дабы вернуть долги, или Валера решил унизить Васю.
Написав: Stop 27.06.2014 - 01:57
... или прибор действительно не может лечить людей...
Написав: Arhip 27.06.2014 - 13:15
Шановний законспірований Стоп! Розшифрую для вас свою думку, щоб ви зрозуміли. Цінне майно було передано в лікарню в якості благодійної допомоги. Воно повинно бути на балансі лікарні. Воно є майном територіальної громади міста Ладижин. Це перше.
Якщо майно не потрібне в силу тих чи інших обставин, то якого дідька головний лікар фотографувався на камеру, і його приймав? Все місто читало, який же класний апарат в лікарню подарували. Чого він відразу не погодив це питання на стадії передачі. А я чомусь впевнений, що Юрченко повинен був погодити, що саме слід подарувати лікарні. Це ддруге.
Якщо майно подаровано, то яким це чином від нього можна відмовитись і для чого? Цей апарат- це гроші. Чому не вирішити питання з паном Юрченко і не домовитись, що він в обмін передасть інше обладнання в лікарню? Чому нарешті не продати апарат і не придбати інше майно? Це третє.
І останню. Ми зберемо всю інформацію про обставини передачі цього обладнання і після цього будемо робити висновки. Чи все тут було законно і хто кого обманює, бо питань дуже багато виникає.
Написав: Stop 27.06.2014 - 15:46
якого дідька головний лікар фотографувався на камеру, і його приймав? а вот ты его и спроси, ты же у нас новоиспеченный журналист))) Может человек просто ну очень любит фоткаться)))
Чому не вирішити питання з паном Юрченко а где его искать? Его мы уже увидим перед следующими выборами.
Чому нарешті не продати апарат вот это правильно. Потому как продать и обменять это две большие разницы. А в своем первом посте ты предлагал обменять. Я понимаю, написал не подумав.
Чи все тут було законно і хто кого обманює, бо питань дуже багато виникає. Молодец, тут тебя все поддерживают. Контролируй в рамках действующего законодательства.
Написав: nina 27.06.2014 - 23:47
Stop, а де ж ти був коли дарили цей металобрухт. Десь мабуть мізкі свої промивав. Вичикував хто переможе. Чи похвалити Васю, чи обісрати. Бачишь як карта упала- обісрати. Як би я щось в цьому розуміла, я б ще під час дарування про це сказала. А ти крутий, не пояснив нам дурним хворим, як погано приймати подарунки від кандидата. Не миєшь нирки тим алкашам, які поруч тебе, а шукаешь як паршива пліткарка кому б, але не тобі щось промити.В тебе дочка повія,але я ж неп раджу тобі що їй треба промити.
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 28.06.2014 - 12:58
ага, 100-% Рыжий показывает етим кто "ХАЗЯИН" тем более етим конкурента етим "присаживает"...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль