Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Интервью Ладижинська лікарня переходить на електронну систему

Ладижинська лікарня переходить на електронну систему

Невдовзі з нашої лікарні зникнуть амбулаторні карточки і містян відпаде потреба стояти в черзі до реєстратури. Відтепер в Ладижинському ТМО впроваджується електронна система – «Лікар ЕЛЕКС».
Про це повідомляє газета «Нове місто».
Минулої п’ятниці ладижинські лікарі та медсестри пройшли курс навчань користування новою системою обліку хворих. Наразі до бази вводяться дані лікарняних листів.
Докладніше про нову систему розповів завідувач поліклініки Ладижинського ТМО Петро Кулеша:

- Принцип роботи електронної системи простий: дані про відвідувача лікувального закладу, за його згодою, заноситимуться до персонального комп’ютера того чи іншого спеціаліста.
Всі ПК будуть під’єднані до єдиного сервера. За потреби, необхідну інформацію можна перенести на паперові носії.
Результати лабораторних і функціональних досліджень (ЕКГ, УЗД, рентген тощо) будуть захищені від загального доступу. Внести будь-які зміни особисто ніхто на зможе. Це – виключно прерогатива медиків.
Крім того, за допомогою електронної системи проводитиметься моніторинг роботи медпрацівників, створюватимуться документи згідно з формами МОЗ України, зокрема 001/0, 002/0, 008/0, 003/0, 020/0, 066/0 та багато іншого.


Завдяки впровадженню електронної системи можна буде зв’язатися з фахівцями обласного чи столичного рівня, але ці послуги будуть платними.
Повністю на електронну систему ТМО перейде за рік-два.

6 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 728 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль