Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Интервью Ладижинська лікарня переходить на електронну систему

Ладижинська лікарня переходить на електронну систему

Невдовзі з нашої лікарні зникнуть амбулаторні карточки і містян відпаде потреба стояти в черзі до реєстратури. Відтепер в Ладижинському ТМО впроваджується електронна система – «Лікар ЕЛЕКС».
Про це повідомляє газета «Нове місто».
Минулої п’ятниці ладижинські лікарі та медсестри пройшли курс навчань користування новою системою обліку хворих. Наразі до бази вводяться дані лікарняних листів.
Докладніше про нову систему розповів завідувач поліклініки Ладижинського ТМО Петро Кулеша:

- Принцип роботи електронної системи простий: дані про відвідувача лікувального закладу, за його згодою, заноситимуться до персонального комп’ютера того чи іншого спеціаліста.
Всі ПК будуть під’єднані до єдиного сервера. За потреби, необхідну інформацію можна перенести на паперові носії.
Результати лабораторних і функціональних досліджень (ЕКГ, УЗД, рентген тощо) будуть захищені від загального доступу. Внести будь-які зміни особисто ніхто на зможе. Це – виключно прерогатива медиків.
Крім того, за допомогою електронної системи проводитиметься моніторинг роботи медпрацівників, створюватимуться документи згідно з формами МОЗ України, зокрема 001/0, 002/0, 008/0, 003/0, 020/0, 066/0 та багато іншого.


Завдяки впровадженню електронної системи можна буде зв’язатися з фахівцями обласного чи столичного рівня, але ці послуги будуть платними.
Повністю на електронну систему ТМО перейде за рік-два.

6 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 738 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль