Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 «Ладижинська громадська рада» розпочала збір підписів проти закриття міського будинку престарілих

«Ладижинська громадська рада» розпочала збір підписів проти закриття міського будинку престарілих

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5919_dscn2554.jpg
Не вщухають пристрасті навколо ладижинського Будинку престарілих.
Нагадаємо, що до порядку денного чергової 33 сесії Ладижинської міської ради було внесено питання про оптимізацію (читайте ліквідацію) Ладижинського територіального центру соціального обслуговування.
Стареньких поспіхом почали вивозити з закладу, а персоналу запропонували готуватися до скорочення.
Завдяки втручанню у ситуацію Народної самооборони міста Ладижина та ГО «Ладижинська громадська рада» проект рішення стосовно Будинку престарілих вдалося зняти з порядку денного.
Але, це лише перший крок.
Зараз Будинок престарілих потребує капітального ремонту, на який влада, чомусь не заклала кошти в бюджет.
Крім того, за словами заступника міського голови Олександра Ткачука, Ладижину взагалі не потрібен такий заклад.
Навряд чи хтось з нас знає, як закінчиться наш путь. Дай Бог, щоб нам ніколи не сталися в нагоді послуги подібної установи.
Але, є в нашому місті та Тростянецькому районі старі люди, які з тих чи інших причин мусять доживати віку в Будинку престарілих. І зовсім це не від доброго життя.
Активісти нашого міста вважають, що необхідно зберегти ладижинський Будинок престарілих.
Тому, ГО «Ладижинська громадська рада» розпочала збір підписів проти ліквідації стаціонарного відділення Ладижинського територіального центру соціального обслуговування.
Підписати лист можна в палатці Народної самооборони, що стоїть на Площі Фонтанів.
Запрошуємо всіх свідомих ладижинців стати на захист літніх людей та не дозволити місцевій владі закрити єдиний у Тростянецькому районі Будинок престарілих.
Вже зібрано більше двохсот підписів.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9774_otskanirovano_07_07_2014_18-21.jpg
7 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 745 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль