Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 «Ладижинська громадська рада» розпочала збір підписів проти закриття міського будинку престарілих

«Ладижинська громадська рада» розпочала збір підписів проти закриття міського будинку престарілих

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5919_dscn2554.jpg
Не вщухають пристрасті навколо ладижинського Будинку престарілих.
Нагадаємо, що до порядку денного чергової 33 сесії Ладижинської міської ради було внесено питання про оптимізацію (читайте ліквідацію) Ладижинського територіального центру соціального обслуговування.
Стареньких поспіхом почали вивозити з закладу, а персоналу запропонували готуватися до скорочення.
Завдяки втручанню у ситуацію Народної самооборони міста Ладижина та ГО «Ладижинська громадська рада» проект рішення стосовно Будинку престарілих вдалося зняти з порядку денного.
Але, це лише перший крок.
Зараз Будинок престарілих потребує капітального ремонту, на який влада, чомусь не заклала кошти в бюджет.
Крім того, за словами заступника міського голови Олександра Ткачука, Ладижину взагалі не потрібен такий заклад.
Навряд чи хтось з нас знає, як закінчиться наш путь. Дай Бог, щоб нам ніколи не сталися в нагоді послуги подібної установи.
Але, є в нашому місті та Тростянецькому районі старі люди, які з тих чи інших причин мусять доживати віку в Будинку престарілих. І зовсім це не від доброго життя.
Активісти нашого міста вважають, що необхідно зберегти ладижинський Будинок престарілих.
Тому, ГО «Ладижинська громадська рада» розпочала збір підписів проти ліквідації стаціонарного відділення Ладижинського територіального центру соціального обслуговування.
Підписати лист можна в палатці Народної самооборони, що стоїть на Площі Фонтанів.
Запрошуємо всіх свідомих ладижинців стати на захист літніх людей та не дозволити місцевій владі закрити єдиний у Тростянецькому районі Будинок престарілих.
Вже зібрано більше двохсот підписів.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9774_otskanirovano_07_07_2014_18-21.jpg
7 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 686 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль