Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Ладижинець представив Україну на чемпіонаті Європи

Ладижинець представив Україну на чемпіонаті Європи

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3661_mr1.jpg
З 30 травня по 1 червня в столиці Сербії – Белграді проходив чемпіонат Європи з академічного веслування. За титул чемпіонів змагалися 36 країн континенту.
Спортсмен з Ладижина Сергій Гуменний увійшов до складу збірної України.
Сергій вперше брав участь в дорослому чемпіонаті Європи з веслування академічного у м. Белград та посів 20 позицію. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Нагадаємо, Сергій Гуменний виборов право брати участь у чемпіонаті Європи, під час змагань на Кубок України з веслування академічного в місті Дніпропетровську.
Тренує спортсмена Наталія Топалова.
2 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 668 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль