Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Ладижинець їде на чепіонат Європи з веслування академічного

Ладижинець їде на чепіонат Європи з веслування академічного

З 28 квітня по 5 травня спортсмени міста Ладижин брали участь у змаганнях на Кубок України з веслування академічного в місті Дніпропетровську. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
У змаганнях взяли участь близько 180 спортсменів з 8 областей України: Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Черкаської, Миколаївської, Вінницької, Харківської, Херсонської та м. Києва.
Наші спортсмени показали досить високі результати. Так, Анастасія Шибінська, була 9-ою в човні-одиночці серед молоді. Ростислав Джигирей та Андрій Черкашин вибороли срібні медалі у човні - четвірці без стернового та були четвертими у човні-двійці серед дорослих. А Сергій Гуменний виборов право брати участь у чемпіонаті Європи у човні-одиночці, який проходитиме у Сербії. Тренує спортсменів Наталія Топалова.

2240_vh1.jpg (119.1 Kb)0946_vh2.jpg (265.98 Kb)
13 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 821 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль