Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Ладижинцям будують доступне житло

Ладижинцям будують доступне житло

2 місяці назад, 15 листопада 2013 року виконавчий комітет Ладижинської міської ради затвердив проектно - кошторисну документацію робочого проекту «Будівництво 3-х поверхового житлового будинку на 24 квартири по вул. Піонерська в м. Ладижин». І ось вже зведено перший поверх. Завершити будівництво планують на початку червня.
Такими, майже стахановськими темпами, місцева влада збирається звести в Ладижині будинок за програмою «Доступне житло».
Як повідомляє газета «Нове місто» - зараз на новобудові тиша. Справа за коштами.
Підрядником на виконання будівельних робіт є ТОВ «ПМК-42». Наразі будівельне підприємство вклало свої гроші у зведення цокольного та першого поверхів. Тепер чекає, поки їх повернуть та продовжать фінансування робіт.
Фінансування відновлять коли всі бажаючі ладижинці пройдуть відповідну реєстрацію, та сплатять 25% від вартості житла, яке вони хочуть отримати. Решту суми їм надасть «Ощадбанк» або «Укргазбанк» під 3% річних. Ще 13,3% платитиме держава.
Але, за надлишок житлової площі доведеться сплачувати 16,3%.
Вартість доступного житла в Ладижині коштує трохи більше 5 тисяч гривень.
Однокімнатні квартири у ладижинській новобудові матимуть площу від 37,1 до 45,4 кв. м, двокімнатні – по 73,2 кв. м.
Сподіваємося, що влада не вдасться до махінацій з "доступним житлом", і його придбають ті хто в ньому дійсно потребують, а не з метою подальшого перепродажу.
16 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 943 Коментарів: 4
Написав: Олег 17.01.2014 - 14:06
Виктория ти якась наївна. Вже все розділено. 12 квартир заберає якісь бізнис. Залишилось ще 12. То кому дадуть?
Не санітаркам не лікарям і вчитилям, а най най наближеним до дупи. Ти краще би оголосила хто там вже стоїть на придбання в черзі в першої 24-ці. Тоді би це була дійснго потрібна інформація, і не будеш писати тоді що квартирит дають Ладижинцям.
Написав: victoria 17.01.2014 - 19:18
Олег зрозуміло, що «доступне житло» доступне не всім. І перш за все тому, що не кожна санітарка чи вчителька зможе відразу оплатити перший внесок у 25% від вартості житла. Ця стаття висловлює точку зору місцевої влади. Тобто - житло будується, подивіться які ми молодці!
Якщо вам відомо про якісь оборудки з квартирами – діліться інформацією, треба щоб люди знали своїх героїв.
Написав: York 17.01.2014 - 21:08
Олег, по програмі "Доступне житло" квартири не даються, повторюю: НЕ ДАЮТЬСЯ, а продаються. Кожен бажаючий може спочатку заплатити 25% від вартості квартири, а потім банк надає відповідний кредит. При умові що громодянин надасть банку пакет документів які підтвердять його платіжеспроможність. Звичайно що банк всім підряд давати кредит не буде. Та і черги поки що не наблюдається. Тому що це не безкоштовне житло. І всі плітки типа: "В міській раді масово розлучаються щоб отримати житло" - це тільки плітки. Та і розлучатися не потрібно, бо не буде можливості купити квартиру більшого метражу. А ти Олег звертався в міську раду з заявою щоб придбати житло по данній програмі? Не звертався, а троллізмом займаєшся.
Написав: Оля 18.01.2014 - 17:38
Я смотрю на эти цены и вижу, что они не дешевле тех, которые существуют в городе, единственное отличие: жильё новое и кредит не с очень высокими процентами. Но где гарантии, что этот дом не станет долгостроем?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль