Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы Ладижинця затримала міліція за те, що він намагався приспустити прапор в день трауру

Ладижинця затримала міліція за те, що він намагався приспустити прапор в день трауру

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0777_flag.jpegЯк відомо, в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав указ щодо оголошення в державі дводенної жалоби за загиблими в ході антитерористичної операції на Донеччині та внаслідок заворушень, спровокованих проросійськими сепаратистами в Одесі.

Тому 3 та 4 транвя в Україні оголошено днем жалоби. В цей день відміняються розважально-концертні заходи, спортивні змагання, вносяться відповідні зміни до програм теле- та радіопередач, а також приспукаються державні прапори.

Олександр Чайковський, який відомий в місті. як захисник трудових прав та інтересів працівників Нашої Ряби і якого нещодавно звільнили з роботи під час чергової зустрічі на прохідній переробного комплексу побачив, що державний прапор України на флагштоку підприємства не приспушений, тому вирішив сам виконати вимогу в.о. Президента України.

Але, як виявилось , такі дії Олександра Чайковського були кваліфіковані за ст.. 173 КУпАП¸ як дрібне хуліганство. На момент написання матеріалу, Олександр Чайковський ще був затриманий і знаходився в Ладижингському міському відділі міліції.

Про подробиці затримання Олександра Чайковського ми вас неодмінно повідомимо.
4 травня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1366 Коментарів: 7
Написав: svoboda 5.05.2014 - 11:11
Рябовский беспредел когда нибудь кончиться ? Слава Украине,героям слава!!!
Написав: ИАКОВ 5.05.2014 - 15:20
Сало Упало!!! Хероям Сало!!!
Написав: Олег 5.05.2014 - 16:49
ИАКОВ, имбицил biggrin
Написав: ZORO 2 7.05.2014 - 02:42
ЛЕЩЕНКО ХАНА. . . ОЛИГАРХ КОСЮК ГЕРОЙ УКРАИНЫ...
Написав: Олег 13.05.2014 - 16:04
Ех, була мені Україна мама, а тепер - мачуха. Тільки мачуха може своїх дітей розстрілювати ...
aleksandr
Написав: aleksandr 16.01.2015 - 10:07
На РЯБI знов прапор не приспускали - Коштiв на чорну стрiчку не мае..! Керiвники Ряби Путлера чекають !!!
Написав: nina 16.01.2015 - 11:07
А рябі і не треба приспускати прапори. Всім відомо кому вони свою "курвятину" на схід возять.Тим що вони тут вже давно показано, що расєюшка рулить!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль