Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы Ладижинця затримала міліція за те, що він намагався приспустити прапор в день трауру

Ладижинця затримала міліція за те, що він намагався приспустити прапор в день трауру

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0777_flag.jpegЯк відомо, в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав указ щодо оголошення в державі дводенної жалоби за загиблими в ході антитерористичної операції на Донеччині та внаслідок заворушень, спровокованих проросійськими сепаратистами в Одесі.

Тому 3 та 4 транвя в Україні оголошено днем жалоби. В цей день відміняються розважально-концертні заходи, спортивні змагання, вносяться відповідні зміни до програм теле- та радіопередач, а також приспукаються державні прапори.

Олександр Чайковський, який відомий в місті. як захисник трудових прав та інтересів працівників Нашої Ряби і якого нещодавно звільнили з роботи під час чергової зустрічі на прохідній переробного комплексу побачив, що державний прапор України на флагштоку підприємства не приспушений, тому вирішив сам виконати вимогу в.о. Президента України.

Але, як виявилось , такі дії Олександра Чайковського були кваліфіковані за ст.. 173 КУпАП¸ як дрібне хуліганство. На момент написання матеріалу, Олександр Чайковський ще був затриманий і знаходився в Ладижингському міському відділі міліції.

Про подробиці затримання Олександра Чайковського ми вас неодмінно повідомимо.
4 травня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1066 Коментарів: 7
Написав: svoboda 5.05.2014 - 11:11
Рябовский беспредел когда нибудь кончиться ? Слава Украине,героям слава!!!
Написав: ИАКОВ 5.05.2014 - 15:20
Сало Упало!!! Хероям Сало!!!
Написав: Олег 5.05.2014 - 16:49
ИАКОВ, имбицил biggrin
Написав: ZORO 2 7.05.2014 - 02:42
ЛЕЩЕНКО ХАНА. . . ОЛИГАРХ КОСЮК ГЕРОЙ УКРАИНЫ...
Написав: Олег 13.05.2014 - 16:04
Ех, була мені Україна мама, а тепер - мачуха. Тільки мачуха може своїх дітей розстрілювати ...
aleksandr
Написав: aleksandr 16.01.2015 - 10:07
На РЯБI знов прапор не приспускали - Коштiв на чорну стрiчку не мае..! Керiвники Ряби Путлера чекають !!!
Написав: nina 16.01.2015 - 11:07
А рябі і не треба приспускати прапори. Всім відомо кому вони свою "курвятину" на схід возять.Тим що вони тут вже давно показано, що расєюшка рулить!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль