Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы Ладижинці зустрілись з Миколою Пасічником

Ладижинці зустрілись з Миколою Пасічником

Як ми вже повідомляли, 22 січня на Грушевського затримано відомого ладижинського активіста 72-річного Миколу Пасічника.
Оболонський райсуд заарештував його на два місяці , за напад на "Беркут"!
Микола Пасічник є найстаршим затриманим серед тих, чиї справи в ніч проти суботи розглядав Оболонський суд Києва. Суд присудив його до двох місяців під вартою до часу, як звинувачення проти нього будуть розглянуті по суті. Під кінець судового засідання Миколі Пасічнику стало зле, і його забрали до швидкої.

Денис Пасічник нам повідомив, що його батько випадково потрапив до місця сутичок із правоохоронцями 22 січня на вулиці Грушевського, а також що він фізично не може робити ті дії, за які його затримали і судили в Оболонському суді Києва, оскільки останніх півроку в нього є проблеми з правою рукою.

Активістам громадської організації «Ладижинська громадська рада» Андрію Скакодубу та Віталію Сутику вдалось прорватись через кордон міліціянтів, що охороняють палату та поспілкуватись з самим Миколою Даниловичем в результаті чого було записано невелике відеосвідчення, як саме розгортались події з затриманням та арештом. Також вдалось поспілкуватись з сином пана Миколи Денисом, що проживає в місті Київ, його адвокатом Віталієм Шевчуком.

Миколу Даниловича перевели в лікарню швидкої допомоги, що на Братиславській в відділення нейрохірургії в палату, в якій знаходиться ще троє затриманих. Палата постійно охороняється і допуск будь-яких осіб в палату заборонений. Для прикладу, Юрія Нагорного сьогодні не пустили на зустріч з Миколою Даниловичем і охорону затриманих відсьогодні покращили.

Микола Пасічник в доброму гуморі, має бойовий настрій та впевнений в перемозі попри стан здоров’я та нанесені побої.

За словами адвоката ним було подано апеляційну скаргу на рішення суду про двомісячний арешт Миколи Пасічника, то ж будемо чекати на рішення суду апеляційної інстанції.

Крім того, адвокат Віталій Шевчук зазначає, що в діях судді може бути склад злочину за винесення завідомо неправосудного рішення, оскільки Оболонський районний суд міста Києва не мав права розглядати справу про арешт і порушив правила підсудності.

Суддю, яка арештувала нашого земляка, звати Швачач Юлія Олександрівна. Саме вона порушила правила підсудності та здійснила цей ганебний арешт.

Крім того, до арешту нашого земялка причетні слідчий Оболонського райвідділу міліції Матюша В.О. та старший прокурор відділу прокуратури м. Києва Сайчук А.Ф.

Як відомо, завтра в Ладижині на міській площі о 17.30 має відбутись акція на підтримку ладижинця Миколи Пасічника.

Ми також постійно тримаємо зв'язок з волонтерами, які чергують в лікарні біля палати 310 на випадок вивезення затриманих, то ж у випадку, якщо нашого земляка міліціянти будуть перевозити з лікарні, ми про це дізнаємось.

27 січень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1126 Коментарів: 4
Написав: Oleg842 27.01.2014 - 23:43
ПОЗОР!!!
Написав: Миколай 28.01.2014 - 00:21
Віталію Сутику вдалось прорватись через кордон міліціянтів, що охороняють палату та поспілкуватись з самим Миколою Даниловичем
віталька, як ти проривався через кордон міліціянтів? коктейлі Молотова кидав в них? чому ж тебе не затримали? козачків засланих-тітушок не затримують? співпрацюєш з владою?
Написав: Скакодуб 28.01.2014 - 01:23
Подіяла моя нахабна пика в пальто і посвідчення депутата Віталія. І можливо везіння, бо був начальник караулу, який дозволив.
Написав: Василь 28.01.2014 - 07:30
Пика у тебе, дійсно нахабна, нажер на наші гроші ... Тільки там ви зі своїм старим хуліганом нікому не потрібні! А то раптом Пасічник загнеться? Ще одна жертва майдану вийде! ПІАР ПОХЛЕЩЕ НІЖ З ЦУЦЕНЯТАМI!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль