Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Ладижинці взяли участь у чемпіонаті області з кіокушинкай

Ладижинці взяли участь у чемпіонаті області з кіокушинкай

26-го квітня, на базі Вінницького технічного ліцею відбувся чемпіонат Вінницької області з кіокушинкай карате серед молодших юнаків та дівчат 2000-2005 р.н. та відкритий чемпіонат міста Вінниці серед юнаків та дівчат 1998-1999 р.н.
У рамках чемпіонату також були проведені показові змагальні виступи юних спортсменів 2006-2008 р.н. Вінницької обласної федерації.
У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів, що представляли 18-ть команд з Ладижина, Козятина, Гайсина, Калинівки, Вінниці та Вінницького р-ну.
Для більшості дітей змагання були першими у їхньому житті та, незважаючи на це, юні спортсмени показали добрий технічний рівень.
Вітаємо всіх переможців, призерів та учасників змагань!
Бажаємо вам здоров’я, терпіння на тренуваннях, натхнення та подальших успіхів. Спортсменам, які увійшли до складу збірної команди області бажаємо результативних виступів на чемпіонаті України серед молодших юнаків та відкритому Всеукраїнському турнірі, який відбудеться в м. Вінниця 15-18 травня 2014 р.
3 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 551 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль